Žilinský eXtreme park je miestom, ktorého unikátny koncept spája šport, zdravý životný štýl, gastronómiu a zábavu. Celý areál je postavený priamo pri Vodnom diele v Žiline a v jeho areáli môžeme nájsť reštauráciu, bar, pieskovú pláž, fitnes centrum alebo aj vonkajšiu fitnes zónu. Zaujímavosťou je určite aj veľké množstvo športových a spoločenských aktivít, čo robí z eXtreme parku veľmi obľúbené miesto.
zdroj: lax-fitness.com

OFA CAMP

Množstvo zaujímavých aktivít a udalostí potvrdzuje aj blížiaci sa OFA CAMP, ktorý sa uskutoční už budúci víkend v dňoch 4.-5.8. 2018. Týmto športovým dňom sa chce eXtreme park priblížiť novým zákazníkom, ktorí stále ešte váhajú, či vyskúšať ponúkané športové aktivity, ale zároveň aj tým, ktorí ešte doposiaľ nemali skúsenosti s podobným druhom športov. Vítaní sú samozrejme aj stáli zákazníci, pre ktorých bude mať tento jedinečný deň taktiež čo ponúknuť.
Počas celej tejto akcie sa budú návštevníkom venovať špičkoví tréneri z Cross Be fit, ktorí  radi odpovedia na všetky zvedavé otázky. Unikátnou pridanou hodnotou je aj cvičenie na čerstvom vzduchu v outdoorovej cvičiacej zóne, ktorá je u klientov nesmierne obľúbená. Tím eXtreme parku sa bude snažiť ľuďom priblížiť svoju ponuku skupinových cvičení pre deti, crossfitové skupinové cvičenia zamerané na potreby žien a pre ľudí, ktorí aj napriek zdravotným komplikáciám môžu cvičiť.
Obrovským lákadlom tohto dňa budú profesionálny fighteri z OKTAGONu. Tí budú hosťovať na 2 tréningoch určených najmä pre mužov, ale zapojiť sa môžu aj ženy, ktorým je blízke cvičenie s prvkami MMA a boxu. Návštevníci akcie sa budú môcť taktiež so svojimi obľúbenými bojovníkmi osobne stretnúť aj mimo tréningu a to pri ich oficiálnej autogramiáde. Vo večerných hodinách je pre všetkých záujemcov pripravená after party – beach party, na ktorej sa zúčastnia aj spomínaní bojovníci. Medzi najväčšie hviezdy ktoré na tejto akcii budete môcť stretnú patria napríklad František Fodor, Róbert Pukáč alebo Gábor Borároš.

Kedy? Kde? Prečo? Ako?

  • 4.-5.8. 2018 areál žilinského eXtreme parku
  • Vstupné: ZADARMO

Vstupné na OFA tréning s hviezdami OKTAGONu bude pre prvých 10 prihlásených 1€/osoba a pre ďalších 5,90€/osoba. Ostatné tréningy budú celkom ZDARMA. Rezervácie je možné využiť na nasledovné skupinové tréningy: Lady croft, deti v pohybe, zdravý chrbát, OFA tréning, Crossbefit začiatočníci.

Vstupné je možné si zakúpiť aj priamo na mieste.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Všetkých účastníkov určite aj poteší špeciálne fitnes menu v reštaurácii HU:MAN, ktoré Vás osloví nielen lahodnou chuťou ale aj vyváženosťou nutričných hodnôt. Pre všetkých športovcov je práve toto alfou a omegou ich športových úspechov.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here