Po dobe príprav a dohodovania je to konečne tu. Dlhoočakávaný kurz varenia, ktorý je zameraný predovšetkým na štíhlu líniu a fit jedlá organizuje reštaurácia HU:MAN po prvýkrát. Celý areál eXtreme parku sa snaží načúvať svojim zákazníkom a pripravovať pre nich veci, po ktorých je dopyt a práve niečím takým je aj tento kurz varenia.

Všetky recepty sú zložené z kvalitných, zdravých a nutrične vyvážených surovín s dôrazom na znížený prísun kalórií. Ocenia ho najmä tí ľudia, ktorí pravidelne navštevujú či už fitness centrá, pravidelne športujú, potrebujú redukovať kalorický prísun z dôvodu redukčných diét alebo sa jednoducho chcú zdravo stravovať.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Kurzom vás okrem šéfkuchárov reštaurácie HU:MAN budú sprevádzať i kondiční tréneri z CrossBeFit Žilina Simona Kozerawski a Juraj Nemčák. Receptúry pre tento kurz navrhli oni samotní na základe nutričných hodnôt, skúseností ale predovšetkým aj samotnej chuti. Sú to ich obľúbené raňajkové, obedové či večerné jedlá, predtréningové ľahké snacky i potréningové jedlá bohaté na bielkoviny, bez pridaného cukru, s vysokým podielom vlákniny, plné vitamínov a chutí.

Zoznam pripravovaných jedál: 
1. raňajkový coctail
2. listový šalát s údeným lososom, avokádom a orechami
3. domáci humus
4. hovädzí steak so zemiakom pečeným v šupke, fazuľové lusky
5. quinoa s kozím syrom, červenou repou, listovým šalátom a orechami 
6. šošovicový šalát so zeleninou a tofu syrom
7. banánové vegánske muffiny

Kurz sa bude konať v priestoroch reštaurácie HU:MAN dňa 21.2.2019 od 18:00 hod. Cena kurzu je 89€/osoba, pre členov Crossbefit je cena 79€/osoba. Pozor, počet miest je limitovaný
Rezervácie: manazer@human.sk0905 572349

Komentáre