V dnešnej dobe sa ľudia začínajú konečne vracať od supermarketov a rýchleho životného štýlu naspäť ku tradíciám, nápaditosti a radi ocenia kvalitu. Základné ľudské hodnoty sa postupne vracajú a rastie dopyt po miestach, kde sa zákazníkom individuálne venujú, aby splnili ich očakávania. Spoločnosť začína vyhľadávať prevádzky, ktoré im dokážu vytvoriť určitý emocionálny a gastronomický zážitok.

Takúto filozofiu presadzuje aj eXtreme park Žilina, po ktorého návšteve sa ešte určite vrátite. Tento jedinečný areál spája kvalitnú gastronómiu s moderným dizajnom, fitness centrom a priestorom, v ktorom sa vždy niečo deje.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

HU:MAN reštaurácia servírujúca kvalitu a zážitok

Hneď po vstupe do areálu a priestorov reštaurácie je každému návštevníkovi jasné, že narazil na niečo výnimočné. Veď aj ich gastronomická filozofia je položená na 4 základných kameňoch:

  • Čerstvosť surovín 
  • Spätosť s prírodou
  • Korene stravovania
  • Filozofia zdravia 

V reštaurácii si potrpia na výbere surovín a dodávateľov. Podstatou je výber kvalitných zdrojov rešpektujúcich samotnú prírodu, ekológiu a humánny chov. Reštaurácia sa zameriava na mäso a výrobky, ktoré pochádzajú z domácich chovov a fariem, ako napríklad aj za studena lisované oleje, syry, ovocie, zelenina a bylinky.

Gastronómia je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Umením je dostať z jednoduchých čerstvých potravín šetrným spôsobom to cenné pre naše zdravie, ale zároveň pripraviť jedlo tak, aby bolo chuťovo vyvážené, atraktívne a aby nám jeho konzumácia prinášala potešenie. Doby tvrdení „všetko čo je zdravé nie je chutné“ sú dávno preč. A presne takto to vidia aj v eXtreme parku.

Fitness centrum a jedinečný areál

CROSSbeFIT fitness centrum ponúka svojim zákazníkom jedinečný priestor, v ktorom si nájdu všetko čo potrebujú. Unikátna a na Slovensku ojedinelá je outdoorová cvičebná zóna, v ktorej si môžete vychutnať váš tréning na čerstvom vzduchu. Koncept miestneho fitness centra je zameraný na univerzálnosť, v ktorej si každý nájde to svoje. Zároveň je celá tréningová zóna prispôsobená crossfitu. K dispozícii sú vám aj služby profesionálnych trénerov, ktorí vám vždy s radosťou pomôžu a poradia. Veľkou pridanou hodnotou tohto centra je veľmi priateľská, útulná až rodinná atmosféra, vďaka ktorej sa sem vždy budete radi vracať.

Miesto plné udalostí a eventov 

Kreatívny tím sa zameriava na organizáciu atraktívnych eventov, tematických večerov, ale aj sezónnych gastronomických zážitkov. Priaznivci športu sa určite nájdu v bohatom zozname fitness súťaží alebo si môžu s priateľmi užiť paintballové ihrisko. Počas letnej sezóny je celý areál maximálne využitý a to najmä spoločensko-zábavnými akciami, diskotékami, športovými súťažami a za zmienku stojí určite aj exteriérové letné kino. Areál nespí ani v zimnom období, kedy je pre návštevníkov pripravené veľké množstvo tematických a spoločenských eventov, gastronomických kurzov, vianočných večierkov a športovo-orientovaných udalostí.

Zoznam eventov do konca roka 2018: 

  • 25.11. večer na ľudovú nôtu s hudobnou skupinou spod Sokolia (ľudová hudba + kačacie hody)
  • 29.11.  beauty seminár s Lenkou Šoošovou a Fischbach and Miller – novinky a trendy v predlžovaní a zahusťovaní vlasov
  • 12.12. degustačná večera – 5 chodová večera s vybranými druhmi vín v cene (89€/osoba)

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here