Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko dobrého jedla sa denne vyhodí v reštauráciách, supermarketoch alebo pekárňach? Jedlo, ktorému naozaj nič nie je, len sa počas dňa nestihne predať a na druhý deň sa z hygienických dôvodov už predávať nemôže, väčšinou bez milosti končí v odpadkovom koši. Aplikácia HungrySlovak pomáha riešiť problematiku plytvania jedlom a zároveň ponúka ľuďom možnosť objednať si domov čerstvé a chutné jedlo priamo z reštaurácie, a to s parádnou zľavou!

Zdroj: pixabay.com

Aj napriek tomu, že aplikácia poskytuje len možnosť osobného odberu vami zvoleného jedla (čiže služba je bez nároku na stôl a obsluhu v reštaurácii), mnoho ľudí si ju obľúbilo práve pre jej samotný princíp.

„Stačí, ak si stiahnete aplikáciu Hungry Slovak do mobilu a nastavíte si notifikácie, ktoré Vás automaticky upozornia na jedlo, ktoré sa už nestihne predať. Notifikácie sa používajú výhradne na ohlásenie zvyškového jedla, ktoré si vyzdvihujete priamo v prevádzke a platba prebieha na mieste tiež. So zľavou 50% si tak môžte vychutnať skvelé jedlo v pohodlí Vášho domova,“ znejú pokyny služby Hungry Slovak.

Maximálna cena jedla, ktoré môžu reštaurácie pridať do ponuky, je stanovená na 5€ bez ohľadu na to, za akú cenu ho predávajú bežne. V priemere sa však suma za jednu porciu jedla na Hungry Slovak pohybuje v rozmedzí 2-3€. Čo sa týka obalov na jedlo, ktoré gastro prevádzky používajú, ich cena je cez aplikáciu stanovená na 1€ práve preto, aby zákazník radšej uprednostnil svoju vlastnú dózu na jedlo, než aby podporil jednorazové plastové obaly. Momentálne je predaj jedla cez appku rozbehnutý najviac v Bratislave, no postupne sa zapájajú aj iné mestá. Cieľom zakladateliek Hungry Slovak je rozšíriť tento trend na celé Slovensko.

Komentáre