Influencerka Zuzana Strausz Plačková je známa najmä zo sociálnych sietí, na ktorých často propaguje rôzne produkty a služby. Vďaka vysokému počtu sledovateľov na Instagrame sa jej ponuky na spoluprácu hrnú z každej strany. Najnovšie prekvapila spoluprácou s istým bratislavským podnikom, konkrétne reklamou na ich burger, ktorý milovníkom jedla sľubuje nezabudnuteľný gastronomický zážitok.

Queen burger sa oproti Klasik burgru odlišuje zložením – najväčší rozdiel je však v tom, že ho tvorí tmavá žemľa s 24-karátovým zlatom navrchu. Jeho cena je o pár eur vyššia, ako v prípade bežného burgra, no ľudia si kombináciu tmavej žemle a zlata pochvaľujú už dlhšiu dobu a to vo viacerých podnikoch, kde je toto jedlo možné dostať. Samotná Zuzana podobný burger ochutnala už na jeseň minulého roka v inom podniku, fotografiu z neho zverejnila na svojom oficiálnom instagramovom profile.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: https://www.instagram.com/queen.plackova/

Okrem chuti si zákazníci a najmä zákazníčky pochvaľujú luxusný vzhľad a praktické čierne rukavice, vďaka ktorým si pri jedení nezašpinia ruky.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here