Organizácia Oktagon pokračuje už o pár dní ďalším číslovaným turnajom Oktagon 22, na ktorom uvidíme aj dlhočakávaný zápas o titul. V tomto zápase o titul šampióna strednej váhy sa stretnú Vémola vs. Ďatelinka. Hlavná karta však prinesie aj mnohé ďalšie zaujímavé zápasy, ako napríklad  súboj Tato Primera vs Alex Lohoré a mnohé ďalšie.

Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka ( 27.3.2021)

Turnaj Oktagon 22 s hlavným, titulovým zápasom Vémola vs. Ďatelinka sa uskutoční 27. marca 2021. Miestom konania bude, už tradične – Zero Boby Hall Centrum v Brne. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Oktagon 22 - Vémola vs Ďatelinka

Pirát Krištofič mal pôvodne nastúpiť proti Alwxovi Lahoré. Pirát sa však v príprave na zápas nešťastne zranil, a preto sa proti francúzskemu bojovníkovi postaví Španiel Tato Primera. 

Prvý stret Milana Ďatelinku a šampióna strednej váhy Oktagonu, Karlosa Vémolu, prebehol už na turnaji Oktagon 21. Podľa slov promotérov ich prvý stret vyhral jednoznačne Karlos Vémola, no ako trefne podotkol Milan Ďatelinka, tieto slová nič neznamenajú a celkovo sa uvidí až v klietke, kto má navrch. Tento zápas môže byť úplne odlišný a jeho víťazom sa pokojne môže stať aj Milan.

Oktagon 22: Program zápasov 

Na turnaji Oktagon 22 sa už klasicky môžeme tešiť na skvelú porciu dohromady pravdepodobne až 12 zápasov, podobne ako tomu bolo v predošle číslovaných turnajoch.

Celá karta samozrejme začne predzápasmi na prelims card, ktorá plynuje prejde do hlavnej karty, ktorej vyvrcholením bude avizovaný titulový zápas o pás šampióna strednej váhy – Vémola vs. Ďatelinka. Vémola sa teší skvelej forme, keď posledným, kto ho porazil bol legendárny Attila Végh.

Hlavná karta začina o 20:00

Middleweight – 84kg Karlos Vémola – Milan Ďatelinka
Welterweight – 77kg Tato Primera – Alex Lohoré
Welterweight – 77kg Robo Pukač – Ján Malach
Featherweight – 66kg Jakub Tichota – Kalifa Seydi
Lightweight – 70kg Marek Bartl – Jakub Bahník
Bantamweight – 61kg Lucia Szabová – Cristina Netza
Middleweight – 84kg Pavel Salčák – Ondrej Raška
Lightweight – 70kg Tomáš Fiala – Ondrej Petrášek
Bantamweight – 61kg Javid Basharat – Luca Lovine
Featherweight – 66kg Tadeáš Rúžička – Dawid Kareta
Middleweight – 84kg Zdeněk Polívka – Filip Tomczak

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here