Floy Mayweather sa postavil naposledy do ringu v prestížnom zápase s Conorom McGregorom. Obaja si zarobili veľké množstvo peňazí a tento zápas sledoval takmer celý svet. Teraz sa bude opakovať niečo podobné a Floyd sa z dôchodku vráti nazad do ringu. Jeho súperom má byť Khabib Nurmagomedov.

V poslednom zápase porazil Khabib Nurmagomedov aj slávneho Conora McGregora a tak si trúfa postaviť sa v ringu aj proti Floydovi Mayweatherovi. Rus vyzval priamo samotného Mayweathera so slovami, že chce konečne zistiť, kto je vlastne kráľom džungle.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: playerswiki.com

Floyd sa zo súčasnej situácie raduje a na verejnosti už aj prehlásil, že sa tento súboj skutočne uskutoční. Dokonca aj konštatoval, že za tento zápas si príde vyzdvihnúť výplatu medzi 110 a 200 miliónov dolárov. Od tohto zápasu očakáva dvojnásobne zisky, v porovnaní so súbojom s Conorom McGregorom.

Veľmi veľa novinárov špekulovalo s informáciou, či si Floyd konečne vyskúša aj MMA klietku, no ten to jednoznačne odmietol. Pokiaľ sa má na zápas postaviť, bude to musieť byť len v boxerskom ringu!

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here