Bizarná a jedinečná časť kariéry Floyda Mayweathera mala na programe počas Nového Roka ďalší zápas. V ňom si silu nikdy neporazeného Floyda mohol na svojej koži vyskúšať ázijský zápasník Tenshin Nasukawa, ktorý však napokon neustál ani len prvé kolo.

Zápas bol verejnosti predstavený ešte v novembri tohto roku a známe bolo len to, že sa Floyd postaví proti kickboxerovi. Nikde však nebolo napísane, či bude japonec môcť nohy k boju aj používať a aké pravidlá bude tento súboj mať.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Takmer okamžite po zverejnení prvých informácií o tomto súboji ich nechal Mayweather zmazať a taktiež nechal odstrániť aj všetky posty na svojich sociálnych sieťach, čím vyvolal medzi ľuďmi neistotu. Nikto nevedel, či sa tento súboj naozaj aj uskutoční a veľa ľudí sa tak domnievalo, že celý tento zápas mal byť len akási marketingová bublina.

Zápas sa napokon v pondelok v noci, v čase Silvestra aj uskutočnil. Zápas sa odohral pred vypredanými tribúnami v Japonsku a neporazený šampión Floyd Mayweather v ňom nedal svojmu súperovi žiadnu šancu. Zložil ho hneď v prvom kole. Japonský bojovník teda nevydržal v ringu s nikdy neporazenou svetovou jednotkou ani 3 minúty.

Celá táto maškaráda dokázala najlepšie zarábajúcemu športovcovi na svete zarobiť viacej ako $9 miliónov za necelé 3 minúty v ringu.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here