Pre všetkých priaznicov MMA bude októbrový súboj Conora McGregora a Khabiba Nurmagomedova športovým sviatkom. Už samotná atmosféra pred týmto duelom naznačuje, že pôjde o vybičovaný zápas.

Ako je známe, pre McGregora začína zápas ešte dávno pred vstupom do klietky, kedy sa snaží narušiť sústredenie súperov. Inak tomu nie je ani teraz, pred dlhoočakávaným súbojom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Napätie medzi týmito dvomi kohútmi začalo narastať už pred pol rokom, keď McGregor zaútočil na autobus, v ktorom sa viezol Nurmagomedov, za čo bol aj trestne stíhaný.

zdroj: mirror.co.uk

Na tlačovke v Radio City Music Hall (New York) sa snažil McGregor urážať a provokovať svojho súpera, ktorý však pôsobil pokojne a pri žiadnom slovnom útoku neragoval. Conor sa mu dokonca snažil ponúknuť jeho novú whisky značky Proper Whisky. Nurmagomedov odpovedal, že je abstinent (je moslim a ich náboženstvo im zakazuje piť alkohol), na čo McGregor nevyberavo reagoval: „Ty padavka.“

Conor bol na celé toto „vystúpenie“ dobre pripravený a nadávky a podpichovačky rozdával na každú stranu. Svojmu súperovi šplechol do tváre spojenia s mafiou, oligarchami a aby toho nebolo málo, niečo sa ušlo aj jeho manažérovi Alimu Abdelazizovi. Toho nazval teroristickým bonzákom. 

Aj keď je McGregor pred zápasom favoritom, Nurmagomedov dúfa, že ho porazí, čo sa naposledy podarilo Nate Diazovi v roku 2016.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here