Mnohými očakávaný no až v súčasnosti konečne pravdivý prestup najslávnejšieho českého zápasníka Karlosa Vémolu je na svete. Vémola dáva teda definitívne zbohom organizácii XFN a oficiálne prestupuje do konkurenčnej organizácie OKTAGON MMA. Túto informáciu oznámila organizácia OKTAGON na svojej tlačovej konferencii.

zdroj: sport.aktuality.sk

Na jednej strane sú niektorí Karlosovi fanúšikovia z tohto prestupu sklamaní, keďže naplánované boli už aj iné zápasy pod hlavičkou XFN, no drvivá väčšina fanúšikov sa teší na veľmi žiadaný a dlhoočakávaný zápas medzi spomínaným Karlosom Vémolom a slovenským šampiónom Attilom Véghom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Organizácia OKTAGON sľúbila svojim fanúšikom, že sa tento rok do pražskej O2 arény vráti a práve spomínaný zápas medzi Karlosom Vémolom a Attilom Véghom by mohol byť hlavným zápasom takéhoto večera. Oficiálny dátum ich dlhoočakávaného súboja zatiaľ ešte nie je známy, no rozhodne sa máme na čo tešiť.

zdroj: mmafanatik.eu

V kruhoch sa špekuluje o dôvode Vémolovho odchodu z organizácie XFN a najviac skloňovaným je spor o peniaze, ktoré údajne organizácia Vémolovi dlží. Takúto informáciu však okamžite vyvrátil šéf organizácie, ktorým je Petr Kareš. Ten ďalej aj uviedol, že Karlos Vémola údajne jednostranne vypovedal exkluzívnu zmluvu medzi ním a organizáciou na základe čoho bude organizácia pravdepodobne nútená proti zápasníkovi podniknúť aj právne kroky.

Komentáre