Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Deň „D“ sa už nezadržateľne blíži a s ním sa mníňa aj počet lístkov, ktorý je obmedzený, ale ešte stále sú posledné kusy v predaji. Už spomínaným headlinerom večera bude skupina Kmeťoband v celej svojej paráde.

Či s partnerom alebo bez partnerky, tento ples je určený „Pre Všetkých duchom Mladých ľudí.“ Video-.pozvánky Vám pri tejto príležitosti prinášame rovno 2 a to od Igora Kmeťa staršieho a už tradične netradične od evetnovej agentúry LeadEvents.

ŠTUDENTSKÝ PLES 6. – Videopozvánka

PROvideopozvánka na Študentský ples 6. ročník 😈Rezervácie vstupeniek ➥ info@leadevents.sk 📩#ĎakujemeVšetkýmPartnerom 🔝Autoškola.PROTheClick.skJustin PaukinPomoc Motoristom ŽilinaB10 realitné centrum – Líder vo svete bývaniaMartin Kapitulík

Uverejnil používateľ LeadEvents Nedeľa 10. februára 2019

– 23. FEBRUÁR 2019 – 18:30 –
– HOLIDAY INN ŽILINA –
– VSTUPENKA 35€ –
– Rezervácie vstupeniek ➥ info@leadevents.sk –

PROGRAM

– Kmeťoband
– Dj Mirec
– Vivas dance group
– Moderátorská dvojica
– Fotobúdka
– Tombola

KMEŤOBAND Videopozvánka Študentský ples 6.

Videopozvánka od headlinera plesu Kmeťoband o tom, ako si budeme vyhrávať. Takže, ako sa to hovorí "načo pôjdem domov"? 🤔Udalosť ➥ Študentský ples 6. ročníkRezervácie vstupeniek ➥ info@leadevents.sk 📩#ĎakujemeVšetkýmPartneromJustin Paukin Pomoc Motoristom Žilina TheClick.skB10 realitné centrum – Líder vo svete bývaniaMartin Kapitulík

Uverejnil používateľ LeadEvents Štvrtok 7. februára 2019

V cene lístka je zahrnuté sedenie pri okrúhlych stoloch štandardne po 10 až 12 ľudí, večera formou bufetových stolov, prípitok, kapustnica, samozrejme program, na aký sa len tak nezabúda a zážitok, ktorý Vás prinajmenšom prekvapí!

Komentáre