Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Aj vy už odpočítavate dni do nekompromisnej otváračky leta 2019, ktorá sa uskutoční v žilinskom eXtreme parku? Máte už plné zuby nudných, stereotypných piatkových večerov, kedy sa v Žiline deje stále to isté? Ak áno, máme pre Vás liek v podobe Humanization  summer openning party na piesku, kde si zaručene každý príde na svoje! Ak sme Vás zatiaľ ešte nepresvedčili, dočítajte článok dokonca a myslíme, že budete mať hneď vo veciach jasno.

Headlinerky

Rozhodne sa máte na čo tešiť! Až zo slnečného Miami Vám príde zahrať DJane Nella a DJane Lady D, ktoré budú headlinerkami večera a rozhodne vedia, ako Vás dostať do varu. Ďalšie esá v rukáve sú DJ Stanley White a DJ Helfe. Aj tento rok sa úroveň akcie posúva o level vyššie. Môžte sa tešiť na väčší stage, kvalitnejší zvuk a nezabudnuteľnú svetelnú show.

Brány eXtreme parku sa otvárajú o 21:00, takže určite nemeškaj! Klasické a VIP lístky sa už tradične budú predávať na vstupe, avšak VIP lístky (VIP zóna) budú v obmedzenom počte. Klasických lístkov bude viac než dosť, takže sa nemusíte obávať, že by na Vás nevyšlo. VIP stoly sú bohužiaľ už vypredané.

Komentáre