Jennifer Aniston, ktorú všetci poznáme hlavne zo seriálu Priatelia, oslavuje 50-tku. Rovnako ako rola Rachel k tejto herečke neodmysliteľne patrí jej večne trčiace bradavky a Brad Pitt (55), hoci ich manželstvo sa rozpadlo už pred rokmi.

Americká herečka aj v päťdesiatich rokoch vyzerá neuveriteľne. Jennifer Aniston sa stala snom mnohých mužov nielen vďaka skvelým hereckým výkonom, ale aj ženským prednostiam. Za zmienku stoja hlavne jej preslávené stojace bradavky, ktoré sa tak trochu stali jej poznávacím znamením. „Takéto moje prsia proste sú! A rozhodne si na ne nesťažujem a nehanbím sa za ne,“ uviedla už skôr herečka pre Vogue.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ani fyzická krása však nezachránila jej manželstvo s Bradom Pittom, ktorý sa pri natáčaní filmu Pán a Pani Smithovci beznádejne zamiloval do Angeliny Jolieovej. Vzhľadom k tomu, že rozvodu predchádzali mesiace klamstiev a ututlávania mileneckého pomeru, je prekvapujúce, že dnes sú z bývalých manželov pomerne dobrí priatelia.

„Pitt nakoniec Aniston priznal, že sa do Angeliny počas natáčania zamiloval a mal s ňou pletky,“ keby bývala Jennifer viac tolerantná, mohlo byť ich manželstvo zachránené. Lenže podľa knihy The Life of Secret Agent Turned Hollywood Tycoon dostala Aniston záchvat zúrivosti a neverného manžela okamžite vyhodila z domu.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here