Osobnosť akou je Rytmus asi nemusíme nikomu predstavovať. Je najväčšou postavou a legendou slovenského ale aj českého rapu. To že má srdce bojovníka dokazuje aj jeho tŕnistá cesta za úspechom, ktorou si Patrik prešiel.

zena-in.cz

V poslednej dobe sa začal aktívne venovať rôznym druhom bojových umení, čo potvrdzuje aj fakt že nechýbal na žiadnej väčšej akcii v Čechách alebo na Slovensku. Teraz sa však rozhodol, že takýto zápas zažije z opačnej strany a to priamo v ringu ako bojovník. Rytmus kývol organizácii XFN na ponuku svojho prvého vlastného zápasu. Organizácia XFN stála za zatiaľ najväčším MMA galavečerom v Českej republike, ktorý sa odohral v 02 Aréne a sledovalo ho viacej ako 7 500 divákov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Instagram : Rytmusking

Rytmus celú túto spoluprácu oznámil svetu svojským spôsobom. Na svojom Instagrame pridal na „instastory“ obrázok s logom XFN a popisom: „Deal je dohodnutý, 2018 bude VEĽKÝ @xfightnights #MoneyFight #RytmusFight“. Kedy a kde sa rytmusov súboj uskutoční ešte nie je známe, no zaručene to bude show ako sa patrí!

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here