Zatiaľ čo belosi túžia po tom mať jemný opálených nádych čo najdlhšie, národy s tmavšou pokožkou túžia po opaku. V Indii sa tento úkaz vyhrtoil až na tú úroveň, že belší Indovia dostávajú lepšiu prácu, vyššiu mzdu a dokonca aj mnohé televízne hviezdy si na tom založili svoju kariéru. Internet zaplavili firmy ponúkajúce prípravky na vybielenie intímnych partií a ich tržby sa pohybujú doslova v miliónoch dolárov ročne. Takéto produkty boli doposiaľ len doménov žien, no to už ani z ďaleka nie je pravda.

zdroj: Lelux Hospital

Od minuého roka začala thajská klinika Lelux Hospital ponúkať takéto vybielenie aj pre mužov. Na tejto klinike si môžte za zhruba $650 môžete nechať vybieliť váš penis. Tento zákrok schvaľuje aj thajské ministerstvo zdravotníctva a jeho celým principom je redukcia melaninu.  Záujem o niečo takéto je enormný a klinika uskutočňuje stovky takýchto zákrokov mesačne.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nie všetci sú však v spojitosti s takouto procedúrou takí optimistickí. Časť lekárov upozorňuje na zdravotné riziká tejto procedúry. Pokožka na pohlavných orgánoch je veľmi jemná a môže spôsobiź podráždenie, alergiu alebo zápal.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here