Už dlhšiu dobu boli sociálne siete a populárne médiá zaplavené informáciami o dlhoočakávanom súboji dvoch rapperov. Tento súboj bol označovaný ako hlavný boxerský zápas tohto roku a pomohol tak odpropagovať bojové športy.

Vypredaná pražská O2 aréna sa postarala o skvelú divácku kulisu a o patričné emócie. Víťazom tohto prestížneho súboja sa napokon stal papierovo silnejší a skúsenejší Marpo. Aj ten však ostal poriadne zaskočený, že zápas trval celých 6 kôl (každé po 3 minúty) a Marpovi sa tak nepodarilo dodržať svoje slovo o tom, že zápas ukončí najneskôr v 5. kole.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: isport.blesk.cz

Obaja fighteri dokázali spraviť vo svojej príprave obrovský pokrok a tak si zaslúžia obrovský obdiv. V prvom kole Rytmus mnohých ľudí prekvapil svojou aktivitou, no v kole druhom to bolo už o niečom úplne inom. Taktovku prebral Marpo a 50 sekúnd do konca druhého kola to s Rytmus už nevyzeralo dobre. Dôkazom je aj fakt, že sa Rytmus 3 krát zdvíhal zo zeme počas odpočítavania rozhodcu.

zdroj: prima.iprima.cz

Napokon sa celý súboj pretiahol až do konca 6. kola, po ktorom rozhodcovia bodovým systémom jednoznačne označili Marpa za víťaza, v pomere bodov 3:0 a tak si mohol Marpo vychutnať svoje zaslúžené víťazstvo. Obaja títo bojovníci si tak zaslúžia obrovský rešpekt.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here