Nikdy neporazený americký superboxer stál v ringu naposledy pred rokom, kedy on sám po dlhej dobe zastavil UFC megastar – Conora McGregora.

zdroj: Getty Images

Podľa najnovších informácii, ktoré samotný Floyd zverejnil na svojom Instagrame, by sa mal ešte v decembri tohto roku postaviť svojmu bývalému súperovi – Mannymu Pacquiaovi! Títo dvaja páni už proti sebe v ringu stáli. Ich súboj sa uskutočnil zhruba pred 3 rokmi, v máji 2015 a mnohými bol tento zápas označený, ako zápas storočia.  Ako asi aj viete, súboj skončil víťazstvom Floyda Mayweathera 118-110, 116-112, 116-112 na základe bodovacích hárkov rozhodcov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

https://www.instagram.com/p/BnvdWOphIoe/?taken-by=floydmayweather

Veľa fanúšikov tento zápas zosmiešňovalo a tvrdili, že ani jeden z boxerov nešiel na svoje maximu a aj preto sa dá čakať, že naplánovaný zápas by mal mať ešte väčší náboj. Už pri prvom zápase sme mohli vidieť, že Floyd udával tempo celého zápasu. Hýbal sa po celom ringu a Pacquiaa dostával kam a kedy chcel, no pripravovaný zápas však už môže byť o niečom úplne inom. Ako podľa vás tento zápas dopadne? Udrží si Floyd svoju neporaziteľnosť alebo bude Manny Pacquuiao práve tým, kto ho porazí?

Presný dátum zápasu ešte stále nebol ohlásený, jediné čo zatiaľ vieme je, že by sa celá show mala odohrať v decembri tohto roku.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here