Floyd „Money“ Mayweather, najlepšie zarábajúci a nikdy neporazený boxerský šampión, známy svojim okázalým a nákladným životným štýlom. Do portfólia jeho majetku patrí veľmi veľké množstvo luxusných a obrovských nehnuteľností, drahých áut a súkromných lietadiel.

zdroj: Google Maps

Medzi najzaujímavejšie autá v jeho garáži patrí napríklad aj Koenigsegg CCXR Trevita, ktorého sa nachádzajú na celom svete len 2 kusy. Jeho cena je odhadovaná na $4,7 milióna. Toto ale nie je všetko. Len pred pár dňami sa extravagatný boxer prezentoval na sociálnej sieti svojimi luxusnými hodinkami The Billionaire, ktorých cena sa pohybuje na astronomickej hodnote $18 miliónov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Trulia

Okrem toho, že dokáže peniaze mínať, dokáže ich aj správne investovať. Floyd je mimo iného aj majiteľom majestátneho mrakodrapu One Vanderbilt, nachádzajúceho sa v New Yorku. Podľa dostupných informácii Floyd zvažuje aj kúpu niektorého z basketbalových tímov pôsobiacich v NBA.

zdroj: Trulia

O jeho živote toho teda vieme celkom dosť, ale čo napríklad o tom kde žije? Portál Business Insider len pred pár dňami zverejnil zábery a informácie o jeho luxusnom $25 miliónovom sídle v Los Angeles, ktoré Floyd kúpil v roku 2017. Tento dom ukrýva okrem iného aj vlastný obchod s cukríkmi, vlastné kino, alebo vínnu pivnicu s takmer 300 rôznymi druhmi vína. Počas Floydovej prítomnosti v tomto dome, sa o jeho komfort stará veľké množstvo sluhov a privátnych šéfkuchárov. 

zdroj: Trulia

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here