Uplynulý víkend sa v obľúbenom žilinskom eXtreme parku uskutočnil veľmi zaujímavý športový deň, na ktorý si našlo svoju cestu množstvo športových nadšencov zo Žiliny a priľahlého okolia.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Počas tohto dňa si mohli noví potenciálni zákazníci prísť celkom zdarma vyskúšať bohatú ponuku cvičení a cvičebných programov, ktoré Cross Be fit ponúka. Medzi inými napríklad aj Lady croft, deti v pohybe, zdravý chrbát, OFA tréning alebo Crossbefit pre začiatočníkov. Obrovským lákadlom tejto akcie boli aj zápasníci OKTAGONU. Ich program začal ich súkromným tréningom, na ktorom si mali možnosť aj oni na vlastnej koži vyskúšať priestory Cross Be fit, ako aj outdoorovú cvičebnú zónu. Veľmi si pochvaľovali možnosť tréningu a sparingu vonku priamo na piesku. Ako sa aj oni sami vyjadrili, celý tento deň bol pre nich príjemným spestrením ich prípravy na OKTAGON 9, ktorý sa uskutoční už 15.9.2018 v Bratislave.

Počas dňa si mohli návštevníci taktiež vyskúšať aj tréning pod taktovkou hviezdnych zápasníkov. Záujemcovia sa tak mohli na chvíľu ponoriť do sveta MMA a vyskúšať si niečo z ich prípravy. Tí, ktorí sa chceli len odfotiť, alebo sa stretnúť z niektorým zo zápasníkov, mohli tak urobiť počas ich oficiálnej autogramiády.

 

 

 

Komentáre