Biliónová zbierka umenia 

Aj keď na to možno nevyzerá, Vladimír Putin vlastní zaujímavú kolekciu umenia v hodnote niekoľko biliónov dolárov. Jeho zbierka je ukrytá niekde v Moskve, v jednom z jeho luxusných sídiel. Kladiete si aj vy otázku, prečo je ukrytá a miesto jej uloženia je tajné? No, asi preto, že jej hodnota je viacej ako 2 bilióny dolárov.

zdroj: genmice.com

Nehnuteľný majetok 

Vladimír Putin sa vo svojom živote neobmedzuje a skromnosť videl asi len u svojho služobníctva. Nie je tajomstvom, že má vo svojom vlastníctve viacej ako 20 rôznych nehnuteľností, z čoho niektoré sú doslova kráľovské paláce.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: genmice.com

Portfólio akcií

Ruský prezident je aj skutočný businessman a už niekoľko krát dokázal, že vie kde a kedy zainvestovať. Dôkazom je aj jeho vlastníctvo niektorých skutočne zaujímavých akcií. Jednou z nich je aj 37% podiel v ropnej spoločnosti menom Surgutneftegaz, ktorej trhová kapitalizácia v tomto roku bola $20 biliónov.

genmice.com

Drahé hodinky 

Putin je doslova fanatik do drahých hodiniek. V jeho zbierka nájdeme aj niektoré z tých najdrahších na svete. Jeho oficiálna zbierka má podľa odborníkov odhadovanú hodnotu takmer $1 milión. Nie je teda žiadnym prekvapením, že vždy a všade príde na čas.

zdroj: genmice.com

Luxusné automobily 

V jeho portfóliu sa nachádzajú tie najprémiovešie značky, aké na trhu môžeme nájsť. Či už je to Bentley, Ferrari, Mercedes-Benz alebo Lamborghini a mnoho iného. Napríklad jeho oficiálna reprezentatívna limuzína z dielne Mercedes-Benz je celá opancierovaná a jej hodnota je viacej ako $250 000.

zdroj: genmice.com

Lietadlá

Pokiaľ si myslíte, že luxusná zbierka áut je dostačujúca, ste na veľkom omyle. Vladimír Putin je veľkým zberateľom stíhačiek a lietadiel. Vo svojej zbierke má celkovo 58 lietadiel v hodnote viacej ako $1 bilión. 

zdroj: genmice.com

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here