Život youtubera je plný zaujímavostí a nevšedných životných situácii. Medzi tie posledné v živote Jona Olssona patrí celkom určite svadba s Janni Delér a taktiež aj nedávne dokončenie ich nového spoločného sídla v španielskom meste Marbella.

Casa Castle, ako svoju novú villu pomenovali, ponúka svojim majiteľom enormný luxus a skrýva v sebe niekoľko spální, jedinečný bazén, kino alebo aj posilňovňu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Po lete strávenom v tomto sídle sa manželia Olssonovci znovu presunuli do svojho apartmánu v Monaku. Apartmány v tomto jedinečnom štáte nie sú tak celkom obyčajné. Veľké množstvo bohatých ľudí na malom území. Aj preto sú niektoré apartmány rozlohou veľmi malé. V takomto apartmáne bývali aj Jon a Janni takmer 14 rokov. Teraz sa však rozhodli, že prichádza čas na sťahovanie a zmenu.

Ich nový apartmán sa nachádza v novostavbe na severe kniežactva. Táto nová nehnuteľnosť je situovaná smerom k moru a rozprestiera sa cez 2 podlažia. Rozlohou je takmer 2-krát taký veľký, ako ich predchádzajúci apartmán. Za zmienku celkom určite stoja aj garáže, do ktorých sa úplne bez problémov zmestí aj Lord Hans (upravený Mercedes-Benz G500 4×4²).

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here