Síce je ešte iba začiatok roka, no kritikom nerobí problém už na prelome februára a marca odhadnúť, ktoré modely značky Nike budú medzi zákazníkmi bodovať na trhu. Od nostalgického retro šmrncu až po najmodernejšiu technológiu a dizajn, práve toto by malo byť to najlepšie z najlepšieho, čo značka Nike predstavila trhu. Módny portál Highsnobiety priniesol tipy na konkrétne modely, tak sa spolu s nami pozri, či s ním budeš súhlasiť. Alebo máš lepší tip na najlepšie topánky roka 2019?

Martine Rose x Nike Air Monarch


Dátum uvedenia na trh: 10. január 2019

Bežná cena týchto topánok sa pohybuje okolo 250 dolárov (220€), no často ich môžeme nájsť v zľave alebo v akciovej cene, ktorá neraz dokáže zákazníka milo prekvapiť ( z 250 dolárov na 65 tiež nie je zlé, ako priaznivci Nike poznamenali pri tejto gigantickej zľave). Dôvodom je netradičný tvar topánok s výčnelkami v hornej časti. O kúpu týchto topánok za plnú sumu veľký záujem nie je, práve to je dôvodom zliav, s ktorými je možné sa stretnúť. Každopádne si však získali pozornosť médií aj zákazníkov samotných.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nike Blazer ’77 Vintage

Uvedenie na trh: január 2019

Jeden z najzákladnejších modelov značky Nike spracovaný vo vintage edícii! Model z roku 2019 sa opiera o topánky vytvorené v roku 1977 a je dostupný v 3 klasických farbách: Habanero red, Pacific blue a Lucid Green. Kúsok, ktorý poteší každého zberateľa a fanúšika tejto značky so zmyslom pre nostalgiu. Malým dizajnovým vintage detailom je imitácia popraskania na päte.

Nike Adapt BB

Dátum uvedenia na trh: 17.február 2019

Športové topánky, ktorých cena sa na trhu pohybuje okolo 350 dolárov (308€) sú prepojené s mobilnou aplikáciou, aby svojho majiteľa chránili. Šnúrky ti teda dokáže pri strate rovnováhy alebo zakopnutí zaviazať telefón, na ktorý máš topánky napojené. Basketbalisti, ktorým sú tieto topánky primárne určené, teda môžu využívať ručné zaväzovanie šnúrok, alebo si môžu pomáhať nastaveniami v aplikácii. Šikovné, však?

Nike Air Max 1 “Grass”

Bežecká obuv vylepšená nadčasovým dizajnom Tinkera Hatfielda sa len tak nevidí. Netradičný a rozhodne kontroverzný dizajn Air Max 1 pozostáva zo zelených šnúrok, dvojfarebnej podrážky s vyvýšenou pätou a na záver tomu celému kraľuje umelá tráva na povrchu. Cena topánok sa odhaduje na 140 dolárov (123€), oficiálny dátum uvedenia na trh ešte zverejnený nebol.

Komentáre