Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Účastníci reality show Big Brother, ktorí aktuálne súťažia v Nemecku a v Kanade absolútne netušia, že vonku sa šíri koronavírus. V austrálskej show to súťažiacim už povedali. Jediné čomu sa čudovali bolo, prečo počas natáčania nikto nesedí v publiku. 

zdroj: Twitter Sat1

Nemecká verzia známej rality show sa začala ešte vo februári a účastnici teda vobec netušia, aká je vonku aktuálne situácia. Nevedia, že to čo sa vonku deje už nie sú len ojedinelé prípady ale pandémia. Súťaž prebieha v nemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko, ktoré patrí v Nemecku medzi najviac zasiahnuté oblasti ako udáva magazín Aktuálně.czNemecko je dokonca aj štvrtou najpostihnutou krajinou vírusom COVID-19. 

K súťažiacim počas show pribudli aj noví súťažiaci, no tí majú o celej situácii prísne zakazné hovoriť, podľa francúzskeho CNEWS je samozrejmosťou, že všetci noví súťažiaci prešli testami na prítomnosť vírusu COVID-19.

Organizátori reality show už všetko prehodnotili a v najbližšej dobe plánujú live epizódu, v ktorej súťažiacim všetko vysvetlia.

 

Komentáre