5. Gläce Luxury Ice Cubes

Glace ice cubes

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pokiaľ máte dosť peňazí, nemusíte sa obávať niečoho takého, ako je topiaci sa ľad ktorý Vám rozriedi Váš obľúbený drink. Tieto ľadové kocky sú vyrobené z vody, ktorá obsahuje menej minerálnych látok a je čistejšia ako klasická voda z kohútika.

Vďaka tomuto sa kocky ľadu topia oveľa pomaľšie ako tie klasické, sú väčšie a celá doba topenia je približne 20-30 minút.

Glace_2

Tieto luxusné ľadové kocky sa predávajú v malých čiernych baleniach, ktoré su znovu uzatvárateľné a taktiež ventilované. Možno sa pýtate prečo, no odpoveď je jednoduchá. Nikto predsa nemá rád, ak jeho drink chutí po klobáskach alebo kapustnici, ktorú ste si doma zamrazili.

Účelom tohoto balenia je teda to, aby Vaše ľadové gule (iný význam za tým nehľadajte :D), nenapáchli od pachu z Vašej mrazničky.

Za 5 týchto nezvyčajných, luxusných kociek ľadu budete musiet zaplatiť nemalú sumu 325 dolárov. Myslím, že my, bežní smrteľníci si budeme musiet vystačit s “obyčajným” ľadom. Pokiaľ sa ale rozhodnete pre kúpu týchto ľadových kociek z inej planéty, zaručene tým pozdvihnete párty na úplne iný level.

4. Zlatý energy drink 

gold energy drink

Od prémiových kociek ľadu sa môžeme presunúť k prémiovému energy drinku, ktorý je neodľúčitelnou súčasťou každej párty..teda nie celkom obvyklej párty, kedy nám s vodkou stači “len” obyčajný redbull.

Ako som vyššie písal o luxusných ľadových kockách, s akým drinkom by ste si ich vedeli vychutnať? No predsa s ničím iným ako s drinkom, ktorého súčasťou bude zlatý energy drink s obsahom 22.5 karátového zlata v tvare srdiečok a neošetrenej vody starej 15 000 rokov z doby ľadovej. Odhliadnuc od tohoto zloženia je to energy drink rovnaký ako každy iný. Ak sa pýtate, či dokáže vyliečiť rakovinu, musím Vás sklamať, nedokáže. Zaručene však upútate pozornosť, pokiaľ do spoločnosti prinesiete tento energy drink balený vo fľaške šampanského. 

Pokiaľ by ste radi ochutnali tento drink, pre objednávku budete musieť priamo kontaktovať konkrétnu firmu. “Golden energy drink” sa predáva v troch velikostiach, avšak jeho cena je na oficiálnej stránke nedostupná. Sami sa určite zhodneme na tom, že malá suma to určite nebude :-).

Ak by ste chceli ešte viac, firma sídliaca v Monaku, ktorá tento energy drink vyrába, taktiež predáva svoju vlastnú značku oblečenia a rôzne doplnky, v prípade, že by ste chceli hrdo reprezentovať tento prémiový nápoj.

Snímka obrazovky 2016-02-26 o 19.07.19Snímka obrazovky 2016-03-01 o 13.44.50

3. Trón z Games Of Thrones

Ďalším zaujímavým kúskom do zbierky boháča je extrémne nepohodlné “kreslo” z populárneho seriálu Game Of Thrones. Ak ste pravým fanúšikom tejto úspešnej HBO série a niekde vo vašej peňaženke sa nájde nepotrebných 30 000 dolárov, toto “kresielko” je to pravé orechové.

Game-of-Thrones-Iron-Throne

Táto prekrásna replika trónu váži 159 kg a je vysoká cez 2 metre. Ten kto nemá silné umelecké cítenie, si tento unikát určite nezaobstará. Tak čo, viete kde by si tento kúsok našiel miesto vo vašej obývačke?

2. Hamburger z umelo vytvoreného mäsa v laboratórii

artificial burger

Na tento hambáč si bohužial ešte budete musiet počkať, avšak nie moc dlho.

Vedci z Maastrichtskej univerzity sa už po niekoľko rokov snažia vyrábať umelé hovädzie mäso v laboratóriach. Každým rokom je čoraz efektívnejšie používanie kmeňových buniek na replikáciu svalového tkaniva kravy.

Za 142 gramov tejto delikatesy budete musiet zaplatiť závratnú čiastku 330 000 dolárov. 

 

1. PrestigeHD Supreme Rose Edition Television

 

luxury tv
(PrestigeHD SUPEREME edition z ľava – lacnejšia varianta, PrestigeHD SUPREME Rose Edition z prava)

Víťazom dnešnej rubriky 5 vecí, nie celkom cenovo dostupných pre každého, sa stáva jedna z najdrahších televízii na trhu. Reč je o 55 palcovom HD televízore, zdobenom 18 karátovým ružovým zlatom, 72 diamantmi a ručne prešívanej krokodílej kože. Cena tohto majsterského diela (na môj vkus až moc gíč) je krásna 7 miestna cifra 2 250 000 dolárov. Pokiaľ by bola táto cena až moc veľka na Váš vkus, je tu aj lacnejšia varianta za  1 500 000 dolárov, zdobená menším množstvom zlata a nie tak drahými drahokamami.golden bicycle

Titulom výrobcu sa môže pochváliť chlap menom Stuart Hughes, ktorého “hobby” je pretváranie každodenných predmetov do predmetov s hodnoutou miliónov. V čom teda spočíva ten trik? Stuart pretvára tieto objekty za pomoci pridania diamantov a zlata. Okrem tejto prestížnej TV, si môžete kúpit podobne “upgradenutý” iPhone, Mac, Rolls Royce, bicykel, USB disk, či dokonca aj posteľ. Taktiež vám tento sympatický chlapík dokáže zlatom vydláždiť steny vašeho domu či jachty. Jednoducho hoci čo, na čo si len pomyslíte.

golden air mac

Myslím, že je určite z čoho vyberať. Ja by som osobne rád ochutnal „syntetický“ burger. A čo vy?

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here