Okamžite po zverejnení tejto fotografie sa na internete spustila vlna debát a úžasu nad tým, či populárna letecká spoločnosť skutočne pokryla celé svoje lietadlo diamantami alebo nie. Na fotografii sa nachádza Boeing 777, ktorých má spoločnosť vo svojej flotile desiatky. Otázkou však ostáva, či jeden z najväčších leteckých prepravcov na svete skutočne vyzdobil jedno svoje diaľkové lietadlo diamantami alebo nie.

zdroj: businessinsider.com

Odpoveď na túto skutočnosť má cestujúca, Sara Shakeel. Tá čakala na svoj let z mesta Islamabád do talianskej metropoly Miláno. Pri pohľade na vonku-stojace lietadlo jej napadlo, pokryť celý kolos diamantami. Nejedná sa však o lietadlo skutočne pokryté diamantami, ale o dobre upravenú fotografiu, ktorú si internet okamžite zamiloval. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Instagram

Sara zverejnila túto fotografiu na svojom profile na sociálnej sieti a netrvalo dlho, kým sa na internete stala populárnou. Jej fotografiu dokonca na svojom profile prezdieľal aj samotný letecký prepravca, ktorý sa takýmto grafickým dizajnom možno jedného dňa aj skutočne inšpiruje. Veď v arabskom svete bohatých šejkov je možné skutočne všetko…

Komentáre