Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nie je nezvyklé, že automobily, ešte pred tým ako sú oficiálne predstavené, sa testujú na verejných komunikáciách po celom svete.

Aston Martin DB11 je následovník slávnej DB9. Nedávno bol zachytený počas zimného testovania v Švédskom meste Luleå. Pravdepodobne sa jedná o testovania auta v mrazivých severských podmienkach.

008_db11S určitosťou bude obsahovať legendárnu V-12 s obsahom 5.2 litra. Akokoľvek hard corových fanúšikov moc nepoteší, že nový model bude preplňovaný turbom. Odhadovaný výkon by mal prekročiť hodnotu 600 konských síl!

spyshots-aston-martin-db11-prototype-seen-testing-at-the-nurburgring_16spyshots-aston-martin-db11-prototype-seen-testing-at-the-nurburgring_12 Aston-Martin-DB11-Nurburgring-Spy-1024x602Aston-Martin-DB11-spy-shots-(3)Akokoľvek auto ešte nie je oficiálne predstavené, podlieha ťažkej kamufláži, takže sa nedá presne určiť tvar svetieľ a detailné tvary karosérie.

Oficiálne nie je potvrdený presný dátum predstavanie, ale je však verejne známe že by sa tak malo udiať niekedy v priebehu roka 2016.

Komentáre