Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Zatiaľ čo na Slovensku sa spomienka na zosnulých slávi v pokojnej a tichej atmosfére, v zahraničí sa s ňou spájajú čoraz šialenejšie trendy. Každým rokom sa kladie dôraz na čoraz lepší halloweensky marketing a majitelia atrakcií medzi sebou súťažia o to, kto príde s najstrašidelnejším či najviac nechutným nápadom. Majiteľ domu hrôzy, ktorý ľudia označujú za najstrašidelnejší, vyzýva milovníkov hororov a strachu k tomu, aby sa rozhodli popasovať so svojím strachom a navštívili jeho areál. Tomu, kto ho zvládne prejsť celý sľubuje odmenu 15-tisíc libier (17 320€).

Zdroj: unilad.co.uk

Odvážlivcov, ktorí sa rozhodli tento dom navštíviť už bolo veľa, no prejsť ho celý až dokonca je naozaj ťažké aj pre tie najsilnejšie povahy. Majiteľom strašidelného miesta v Tennessee je Rus, ktorý návštevu svojho strašidelného komplexu označuje za mentálnu hru. Návštevníci musia mať minimálne 21 rokov a pred vstupom do domu hrôzy musia splniť viacero podmienok: musia podpísať súhlas s tým, že porozumeli všetkým pravidlám a odporúčaniam, ktoré sú nariadené majiteľom, musia sa podrobiť testu športovej kondície, priniesť potvrdenie od lekára a na záver podpísať 40-stranovú zmluvu.

Zdroj: unilad.co.uk

Rus McKamey okrem iného pred samotnou „skúškou odvahy“ núti svojich klientov pozerať dvojhodinovú kompiláciu, v ktorej sú zobrazení všetci tí, ktorí domom hrôzy nedokázali prejsť až dokonca. Neustále počas toho opakuje, že toto naozaj nechcú zažiť. Čaká na nich totiž množstvo nepríjemných miest a vecí, nechutné podmienky, fyzicky náročné úlohy, stresujúce momenty a až príliš reálne zobrazené hororové scény.

Zdroj: unilad.co.uk

Samotný majiteľ si nie je istý, či sa vôbec niekedy niekomu podarí zvládnuť všetky nástrahy, ktoré do svojho domu hrôzy zakomponoval. Preto sa rozhodol, že ľudí motivuje tisíckami dolárov. Prísť môžu jednotlivci i páry, no McKamey varuje, že tento adrenalínový zážitok môže trvať aj 10 hodín, no zároveň garantuje, že účastníci naň nikdy nezabudnú. Tak čo, trúfli by ste si na to?

Komentáre