Predajcovia sa vždy snažia zaujať zákazníkov niečím praktickým a štýlovým, čo im bude perfektne slúžiť a zároveň dobre vyzerať na sociálnych sieťach. Reklama zadarmo sa predsa hodí vždy, tak prečo sa báť kreativity? Spoločnosť Pom Pom Floats sa rozhodla ťažiť z teplých letných dní a pri navrhovaní nových nafukovačiek si poriadne uletela. Na trh sa totiž dostali naozaj bizarné kúsky v tvare rakvy. 

Zdroj: pompomfloats.com

Nafukovacie rakvičky sú dostupné v čiernej a ružovej farbe, a okrem plávania na vode a dobrej fotky na Instagram ponúkajú zákazníkovi aj ochranu pred priamymi slnečnými lúčmi – stačí, aby sa zakryl vrchnou časťou nafukovacej rakvy a je v tieni. Cena jednej takejto šialenosti je 75 dolárov za kus.

View this post on Instagram

COFFINS AVAILABLE FEB 28th ON OUR ONLINE STORE. SIGN UP FOR OUR NEWSLETTER FOR 10% OFF YOUR FIRST PURCHASE. SMASH THAT LINK IN BIO

A post shared by Pom Pom Floats (@pompomfloats) on

Za nápadom vytvoriť nafukovačky v tvare rakiev stojí kanadský priemyselný dizajnér Andrew Greenbaum pôsobiaci v Kalifornii. „Pom Pom Float bol vytvorený s myšlienkou navrhnúť nafukovačky, ktoré budú kompletne odlišné a vizuálne zaujímavejšie ako tie, ktoré ponúkajú bežné spoločnosti predávajúce tento sortiment,“ hovorí o produkte Andrew.

Komentáre