Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Hurikán Dorian je pre obyvateľov postihnutých oblastí doslova nočnou morou, no treba veriť, že ľudia a majetok sú už z najhoršieho vonku. Hurikán však so sebou priniesol aj jednu veľkú kuriozitu, ktorou je na pláži vyplavený kokaín s celkovou hodnotou zhruba 600-tisíc EUR. Polícia na Floride behom posledných dní zaistila už 16 tehličiek plných bielej kryštalickej látky. Tie boli nájdené celkovo na 2 turisticky vyhľadávaných miestach.

zdroj: wistv.com

Podozrivé balíčky sa podarilo objaviť plavčíkom ešte v stredu v skorých ranných hodinách. Balenia im boli veľmi podozrivé a tak okamžite privolali políciu. Policajné zložky už tušili s čím majú do činenia, kvôli špecifickému baleniu bielej látky. Rozbor preukázal, že sa jedná o čistý kokaín. Každá z takýchto tehličiek môže mať na ulici hodnotu zhruba €30 000 – €40 000. Hovorca miestnej polície sa vyjadril, že po tom čo prebehne vyšetrovanie pôvodu tejto látky, budú všetky balíčky zničené.

zdroj: Melbourne Police Department

Hurikán Dorian sa v celej svojej sile prehnal cez Bahamy, kde si vyžiadal obrovské škody na majetku a žiaľ aj 20 ľudských životov. Dnes už je jeho sila slabšia, no aj tak ešte stále predstavuje hrozbu.

Komentáre