Tým ako niektoré osobnosti zo sveta showbiznisu sledujeme každý deň v televízii alebo na sociálnych sieťach, si len ťažko môžeme všimnúť niektoré zmeny ich vizáže alebo obliekania. Instagramový účet s názvom „celebtalkdaily“ sa venuje tomu najzaujímavejšiemu čo sa v kruhu medzi slávnymi udeje a taktiež aj zbiera a porovnáva ich fotografie s určitým odstupom času.  Ako na svojom účte aj uvádzajú, nezaložili toto konto s úmyslom zosmešňovať alebo ponižovať celebrity zverejňovaním ich, niekedy možno trápnych fotografií, ale ich cielom je len pobaviť a informovať fanúšikov. Ich profil sa teší veľmi veľkej obľube keďže prvé fotografie zverejnili cca pred 8 týždňami a dnes už majú takmer 30 000 followerov. 

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe's transformation through the years ✨☝️#danielradcliffe #harrypotter

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Daniel Radcliffe, Khloe Kardashian, Lady Gaga bez makeupu alebo Rihanna ako dieťa alebo Miley Cyrus. Všetky tieto mená ako aj mnoho ďalších Vám preto prinášame tak, ako ste ich asi ešte nevideli. 

Miley Cyrus

Miley Cyrus then & now ? ✨ @mileycyrus #mileycyrus

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Kylie Jenner 

Kylie Jenner at MET GALA, 2o16 vs 2o17 ✨ which year? @kyliejenner #kyliejenner #metgala

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian, 2o1o vs 2o16 ? which one do you prefer? @khloekardashian #khloekardashian

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Rihanna 

Rihanna as a kid & today ☝️✨ @badgalriri #rihanna

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Lady Gaga 

Lady Gaga, my favorite. I think she is beautiful eitherway (cuz baby she was born this way) ☝️✨ @ladygaga #ladygaga

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Angelina Jolie

Angelina Jolie's evolution through 22 years ☝️? (1994-2016) #angelinajolie

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Justin Bieber 

Justin Bieber as kid & after ? @justinbieber #justinbieber

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

Selena Gomez 

CELEBRITY YEARBOOK PHOTOS ✨☝️ {swipe} #celebrity

A post shared by CELEB TALK DAILY (@celebtalkdaily) on

 

Komentáre