Niektorí ľudia si myslia, že môžu pomocou kĺbov predpovedať počasie. Je to ale skutočne pravda alebo mýtus? Odpoveď nájdete v našom článku.

Pojem citlivosti nášho organizmu na počasie sa v populácii ľudstva veľmi rýchlo rozšíril. Mnohí si myslia, že už niekoľko hodín vopred vycítia blížiaci sa dážď alebo búrku. Môžete však „cítiť“ vo svojich kostiach alebo kĺboch blížiacu sa zmenu počasia?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako sa zbaviť meteosenzitivity?

Medzi bežné príznaky meteosenzitivity ľudí patria okrem bolestí hlavy, únavy a podráždenosti aj bolesti kĺbov a svalov. Od niektorých starších príbuzných dokonca pravidelne počúvame, že počasie cítia v kĺboch. Ak sa blíži dážď alebo búrka, podľa odvážneho tvrdenia domnelých jasnovidcov to cítia dlho vopred.

Nie je to ale žiadna schopnosť jasnovidca. Boľavé a citlivé kĺby, ktoré môžete dať mimochodom raz a navždy do poriadku s kvalitným MSM – Metylsulfonylmetánom, čo je organická forma síry organizmom rovnomerne využívaná na podporu svalov, kostí, kože a kĺbov, v tomto prípade reagujú na tlak.

Väčšie pocity bolesti kĺbov teda nie sú výsledkom dažďa, mokra a chladu, ale zmenami tlaku vzduchu. Tlak vzduchu je váha atmosféry, ktorá nás obklopuje. Tento tlak stláča tkanivá v tele. Ak tlak vzduchu klesne, tkanivo sa môže viac roztiahnuť a v dôsledku toho tlačí na kĺby – čo sa môže prejaviť ako bolesť.

Navštívte luxusné kúpele a máte po problémoch

Jedným z ďalších spôsobov, ako dať svoje kĺby do poriadku a zbaviť sa meteosenzitivity tela, je zbaviť organizmus bolesti pobytom v tých najlepších luxusných kúpeľoch. O komfort a liečbu tela sa postarajú rôzne liečebné procedúry a minerálna voda s obsahom množstva liečivých látok.

Prospešných a dôležitých látok, ktoré naše telo vekom, vplyvom génov alebo aj psychiky každý deň stráca. Pod odborným dohľadom lekárov a fyzioterapeutov sa dáte v priebehu niekoľkých dní určite do poriadku rovnako dobre, ako váš tráviaci trakt a hlavne pečeň po pití čaju zo zdravého Pestreca mariánskeho.

Nezabudnite na pohyb, doplnky s obsahom vápnika a kolagénu. Meteosenzitivita vás už nebude potom trápiť a kaziť vám príjemné dni.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here