Rapper DMX by sa mal dnes konečne dostať na slobodu po tom, čo si odpykával svoj 1 ročný trest za daňový podvod. Earl Simmons, ako sa oficiálne DMX volá, mal byť prepustený z väzenia až o dva dni a to presne 27.1.2019, no v amerických zákonoch je stanovené, že pokiaľ prepúšťací deň výjde na víkend, automaticky bude trestanec prepustený z väzenie posledný pracovný deň v danom týždni, v ktorom sa mal aj dostať na slobodu.

zdroj: Getty

DMX je otcom 15 detí, takže sa má domov rozhodne na čo tešiť. Podľa slov jeho advokáta sa 48-ročný umelec pripravuje na uspokojenie svojich fanúšikov. Ako aj on sám povedal, vo väzení mal dostatok času na písanie textov a nových piesní. Na stole má rovnako aj niekoľko ponúk z Hollywoodu, takže v dohľadnej dobe možno odštartuje aj hereckú kariéru.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Getty

Na základe dostupných informácií bol DMX odsúdený na 12 mesiac za daňové podvody vo výške $1,7 milióna. Aby toho umelec nemal málo, súd mu nariadil okrem pobytu za mrežami doplatiť dlžnú sumu na daniach, plus samozrejme aj „úrok z omeškania“. DMX teda musel doplatiť pokutu v celkovej výške $2.29 milióna.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here