Jeden deň vypredaná 14-tisícová hala United Center v Chicagu. Ďlší deň vypredaná ešte väčšia 17-tisícová hala Forum v americkom meste Inglewood neďaleko Los Angeles. Aby toho nebolo málo, včera vystúpila Michelle Obama vo washingtonskej Capital One Arena, do ktorej prišlo až neuveriteľných 20-tisíc ľudí.

zdroj: Forbes.cz

Aby sme ale všetko vysvetlili. Michelle sa nevydala na rockové turné, hoci jej popilarita tomu nasvedčuje. V skutočnosti vydala tento týždeň svoju premiérovú autobiografiu s názvom Becoming a počas svojho turné ju propaguje a predstavuje verejnosti.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Na jej vystúpeniach ju sprevádzajú mená ako Oprah Winfrey alebo Sarah Jessica Parker. Jej kniha Becoming je už po pár dňoch na trhu považovaná za bestseller a na Amazone sa táto kniha dokázala vypredať ešte 3 dni pred jej vydaním. Knižný reťazec Barnes & Nobles dokonca označil túto knihu, ako najúspešnejší titul pre dospelých, za obdobie posledných 3 rokov.

zdroj: Forbes.cz

Rodina Obamovcov teda aj po odchode z politiky vie ako zostať v centre pozornosti a ako zarobiť peniaze. Veď len za kontrakt na autobiografiu Baracka Obamy, ktorá ešte len vyjde budúci rok, zarobila rodina od nakladeľstva Penguin Random zhruba 60 miliónov dolárov.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here