asd
nedeľa, 21. júla 2024
Úvod Headline Druhý najvyššie položený penthouse v New Yorku stále hľadá svojho majiteľa. Prečo...

Druhý najvyššie položený penthouse v New Yorku stále hľadá svojho majiteľa. Prečo je stále na predaj? Z jeho ceny sa vám zatočí hlava

Druhý najvyššie položený penthouse v srdci New Yorku sa stále nedarí predať. Luxus a 360° stupňový výhľad na mesto sa zdá potencionálnym záujemcom za 82 miliónov dolárov stále málo.

Extrémne luxusný penthouse sa nachádza na 95. poschodí novopostavenej rezidenčnej budovy v New Yorku. Svojim budúci majiteľom dokáže ponúknuť nadmernú mieru luxusu a 360-stupňový výhľad na svetovú metropolu. Aby toho nebolo málo, byt má k dispozícii welness a bazén no aj tak ho nikto nechce. Prečo?
zdroj: archpaper.com
Nehnuteľnosť sa nachádza na 432 Park Avenue. O jej dizajn sa postaralo dizajnérske štúdio Kelly Behunovej a ona sama na adresu tohto bytu povedala: „Vôbec som sa nesnažila prekonať tento výhľad. Je fascinujúci, je to skoro ako sledovať najkrajší film o New Yorku, aký ste kedy videli.“ Pohľad na každú jednu stranu poskytuje jedinečnú a neopakovateľnú scenériu, čím vyráža dych nejednému záujemcovi. Veľa potencionálnych záujemcov má strach z výšok, no interiér tohto bytu je navrhnutý tak, aby každého kto doň vstúpi upokojil. Keď ľudia vstúpia do apartmánu, sú v pohode a bezstarostne si užívajú tento jedinečný výhľad.
zdroj: archpaper.com

Problémom tohto apartmánu bude pravdepodobne podľa mnohých fakt, že nehnuteľnosť s takto vysokou cenovkou je stále len na druhom mieste. Aj keď je označovaný ako penthouse, nenáchza sa na najvyššom poschodí a právo to mnohým klientom vadí. Titul najvyššie položeného penthousu si drží saudský miliardár Fawaz Alhokair, ktorý svoj luxusný apartmán kúpil ešte v roku 2016 za 87,7 molióna dolárov.

zdroj: archpaper.com

Budova nachádzajúca sa na 432 Park Avenue na Manhattane je adresou jedných z najdrahších a najluxusnejších nehnuteľností v meste. Aj napriek tomu sa však niektoré byty predali s výraznými zľavami.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

 

 

Komentáre