Bohatí ľudia bežne posúvajú hranice luxusu a dizajnu. Istému majiteľovi miamského apartmánu prišla klasická stena moc obyčajná a moc tuctová, ale zároveň potreboval rozdeliť svoju spálňu od obývacieho priestoru a tak si dal namiesto nej nainštalovať niečo iné.

zdroj: Finish My Condo

Samotný apartmán ho stál viacej ako 8 miliónov dolárov a do takéhoto skvostu s výhľadom na oceán sa predsa obyčajná stena nehodí. Namiesto nej preto použil repliku auta Pagani Zonda. Tá je však len replikou a teda len umeleckým dielom bez možnosti jej prevádzky na bežných komunikáciách.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Superšportové auto, ktoré má vo svojej bežnej verzii až 750 konských síl bolo umiestnené do špeciálneho hliníkového stojana, ktorý bol spevnený uhlíkovými vláknami. Vďaka tomu nebude problém udržať auto v správnej pozícii. Inštaláciu tohto nezvyčajného projektu zabezpečila spoločnosť Artefacto Home Staging, ktorá sa špecializuje na podobné extrémne úpravy nehnuteľností. Už aj samotné presunutie auta do apartmánu bolo komplikované a museli ho sem dostať pomocou žeriavu.

https://www.instagram.com/p/Bi5OSymjreb/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Auto do apartmánu dostali ďalej cez balkónové dvere a následne ho osadili na miesto steny medzi spálňou a obývačkou. Majiteľ apartmánu tak teraz bude môcť pokojne zaspávať pri pohľade na svoju repliku Pagani Zonda.

 

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here