Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

43-ročný Travis Kalanick, zakladateľ a člen predstavenstva svetoznámej spoločnosti Uber sa môže pochváliť naozaj rozprávkovo luxusným bývaním. Za svoj nový byt v New Yorku totiž zaplatil 36,5 milióna dolárov, ako informoval portál New York Times. Moderne zariadený mezonetový byt na najvyššom poschodí novej výškovej budovy sa nachádza v štvrti SoHo na Manhattane.

Zdroj: businessinsider.com

Navrhnutý je tak, aby dokázal uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho človeka, a aby mu zabezpečil čo najvyšší komfort a zážitok z bývania. Dalo by sa povedať, že ide o apartmán so štyrmi spálňami a kúpeľňami, priestrannou obývačkou aj kuchyňou, v ktorej sa naraňajkuje až 10 ľudí, a nechýba ani súkromný bazén a perfektný výhľad na mesto. Podľa informácií denníka New York Times išlo o najdrahší nákup nehnuteľnosti v New Yorku za mesiac august 2019.

Zdroj: businessinsider.com

Okrem veľkého množstva miesta, krásnych výhľadov a bazéna má Travis Kalanick k dispozícii aj automaticky ovládanú garáž a more pokoja a súkromia. Po tom, ako sa Uber rozbehol a začal zarábať veľké sumy peňazí Kalanick nie je jediný, ktorý svoje zisky investuje do nehnuteľností a bývania. Do nového luxusného bytu investoval aj generálny riaditeľ Uberu, Dara Khosrowshahi, ktorý si prenajal drahú nehnuteľnosť v Kalifornii. V rovnakej budove ako Travis Kalanick vlastní od roku 2017 dva byty aj svetoznámy športovec Novak Djokovič, nie je však verejne známou informáciou, koľko za ne zaplatil on.

Zdroj: businessinsider.com
Zdroj: businessinsider.com
Zdroj: businessinsider.com

Komentáre