Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Hotel Atlantis The Palm v Dubaji bude mať svojho zástupcu. V roku 2020 otvoria najmodernejší luxusný hotel Royal Atlantis. Jeho predchodca Atlantis The Palm sa nachádza na umelo vytvorenom ostrove Palm Jumeirah a získal si povesť magnetu pre celebrity. Tie si obľúbili najmä to, že ponúka niektoré z najpozoruhodnejších a najdrahších apartmánov v Emirátoch.

Budúci rok ho však zatieni Royal Atlantis, ktorý bude väčší a ešte o niečo luxusnejší. Hotel stavajú od roku 2014 a jeho projekt stál neuveriteľných jeden a štvrť miliardy dolárov! Hotel bude vysoký 185 metrov a bude mať 43 poschodí. Cena za rezidenčný apartmán v takomto gigante by sa mala pohybovať okolo dvoch miliónov eur. V celom rezorte bude 795 hotelových izieb a 231 dvoj- alebo 5-izbových apartmánov.

Okrem luxusných izieb tam nebude chýbať 17 reštaurácií, v ktorých si návštevníci budú môcť vychutnať skvelé jedlo od Michelinských hviezd, niekoľko fitness centier, wellness centier a 90 bazénov. Nesmieme zabudnúť ani na najväčšie akvárium na svete s dvomi tisíckami medúz.

Bude to naozaj honosné, čo poviete? 

Komentáre