Keď  Jeff Greene uverejnil soju vilu v Beverly Hills v Novembry 2015 na predaj za neskutočných  $195 million (cca 170 miliónov EUR), sa tento dom stal najdrahšou nehnuteľnosťou na amercikom trhu.

9505-lania-lane-house-of-the-day

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Dom sa mu nedarilo predať a tak neskôr zvážil aj jeho prenájom za neuvertieľných       $475 000 (424 031,42 EUR) mesačne.

Po vyše ako roku sa stále tomuto pánovi nedarilo dom predať a tak sa rozhodol znížiť jeho cenu o $46 miliónov (41 064 095,70 EUR).

but-youll-need-all-that-storage-space-since-the-palazzo-di-amore-has-its-own-private-label-vineyard-which-produces-around-400-cases-a-year

Dom sa nazýval „Palazzo di Amore“ a slúžil svojmu majiteľovi na bujaré večierky a zábavu. V dome sa nachádza zábavné centrum, banketová miestnosť, privátne vínna pivnica s vlastnou vinicou a garážou pre viac ako 25 áut. Ako sa vyjadril pán Greene, tento dom bol 8 rokov jeho ťažkej práce, no teraz je na predaj kvôli tomu, že západné pobrežie je teraz základňou pre jeho podnikanie.

did-we-mention-that-the-wine-cellar-holds-3000-bottles-and-a-tasting-roomguests-enter-through-a-floating-glass-floor-walkway-lined-with-olive-treesof-course-its-not-all-fun-and-games-get-lost-in-thought-by-the-128-foot-reflecting-pool-and-fountainor-chill-out-in-your-personal-spa-or-take-a-swim-in-the-spacious-pool-or-play-a-round-of-tennis-on-your-private-courtthe-15000-square-foot-entertainment-complex-is-what-sets-this-home-apart-it-has-a-ballroom-with-a-revolving-floor-and-can-host-250-for-a-seated-dinner
conveniently-for-your-guests-the-property-has-parking-for-150-cars-as-well-as-garages-for-27

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here