Na začiatku devätnástého storočia bol tento blok domu navrhnutý architektom Johnom Nashom. V súčasnosti sa v nich nachádzajú jedny z najluxusnejších bytov v celom Londýne. V celom Londýne je len pár adries, kde môžeme nájsť drahšiu nehnuteľnosť. Táto poloha však patrí k tým, ktorú keď niekto vysloví, tak o ňom vieme, že je to jednoducho boháč.

57038-carlton-house-terace

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Carlton House Terrace je strešný byt s podlahovou plochou 861 m². Nachádza sa v dome, ktorý svojmu majiteľovi zaručí aj extrémne ticho a maximálnu diskrétnosť. Samostatné vstupy do bytov zaisťuje jednak nepretržitá bezpečnostná služba, ale aj samostatný výťah. V podzemí môžeme nájsť rozsiahlu garáž, v ktorej sú ku každému bytu priradené 3 parkovacie miesta. V suteréne sa taktiež nachádza aj  nemodernizovaná pivnica, ktorá má rozlohu 213 m² a majiteľ ju môže využiť napríklad na zriadenie telocvične.

Samotný byt má dve podlažia, na ktorých sa nachádzajú štyri spálne, päť kúpeľní a dve profesionálne vybavené kuchyne. K výhodam tohto domu patrí aj to, že recepčný, ktorý Vám behom hodiny dokáže zaobstarať nákup až domov, a taktiež aj profesionálneho kuchára, ktorý z neho urobí niekoľkochodové menu.

Záujemcovia o tento byt si ho môžu kúpiť od Sotheby´s Realty. Budete k tomu potrebovať zhruba 45 000 000€.

Komentáre