Nejeden z nás už mobil utopil, niekde zabudol alebo stratil. Nič z toho nie je príjemné, obzvlášť, keď sa k nemu už nemáte ako dostať a musíte si zaobstarať nový. Fotografie, správy, kontakty a iné osobné či dôležité údaje sú navždy preč a vám nezostáva nič iné, len sa s tým zmieriť. V podobnej situácii sa pred 15 mesiacmi ocitla žena, ktorá svoj iPhone stratila v rieke. Bola veľmi smutná, pretože tým pádom prišla o mnohé informácie a dáta, a tiež aj o správy s jej už zosnulým otcom, ktoré pre ňu znamenali veľmi veľa.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tento príbeh má však celkom šťastný koniec – utopený iPhone pri potápaní sa v hlbokej rieke našiel youtuber, ktorý pridáva videá na kanál s názvom nuggetnoggin. Smartfón značky Apple, pravdepodobne model iPhone 6s, sa mu podarilo z dna rieky vziať a zapnúť. Na jeho veľké prekvapenie, mobil fungoval! Aj keď to zariadeniu trvalo dlhšie a výkonnosť samozrejme už nebola taká, aká by mala byť, dôležité je, že voda ho nezničila úplne, a bolo možné vyhľadať jeho majiteľku. Tá sa nesmierne potešila, pretože po vyše roku už bola zmierená s tým, že svoj telefón navždy stratila.

Zdroj: abcnews4.com

Stratený iPhone pravdepodobne zachránilo práve ochranné púzdro, ktoré bránilo vode, aby prenikla úplne do vnútra zariadenia, a predĺžilo tak jeho životnosť. Predsa len, 15 mesiacov na dne rieky by bez ochranného obalu nemal šancu prežiť ani ten najlepší iPhone.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here