31-ročný George Middleton sa dlhé roky rád a pravidelne stravoval v zariadeniach rýchleho občerstvenia, čo sa samozrejme odzrkadlilo na jeho váhe. Mladík jedol celkovo asi päťkrát viac kalórií, ako je odporúčané množstvo pre mužov v jeho veku. 

Zdroj: Ladbible

Všetko to vraj začalo s nástupom na vysokú školu. George sa túžil stať právnikom, toto povolanie miloval už od detstva. No stres a tlak zo školy ho dohnali k tomu, že začal jesť viac ako by mal a v jedle hľadal útechu. 

Kvôli nezdravému štýlu života sa objavili mnohé zdravotné problémy, vrátane vysokého krvného tlaku, zlého spánku či problémov s duševným zdravím. Jeho praktický lekár ho upozornil, že zvýšená telesná hmotnosť ho vystavuje riziku cukrovky a upozornil ho aj na to, že môže prísť o nohu.

Po tejto správe sa mladík rozhodol prehodnotiť svoje stravovacie návyky, začal sa stravovať zdravšie a každý deň chodil päť kilometrov po dedine Netley Abbey v Hampshire, kde žije. Trvalo mu presne dva roky, kým vďaka novému režimu schudol na polovicu svojej váhy. Teraz sa chce stať osobným trénerom, aby mohol inšpirovať ostatných ľudí v podobnej situácii. Neuveriteľná premena, čo poviete?

Zdroj: Ladbible

Komentáre