Pandémia nás naučila nielen lepšej hygiene, ale aj efektívne využiť svoj voľný čas. V dôsledku nevyhovujúcej situácie a uzavretia celej krajiny sme sa ale prestali venovať svojmu telu. Dobrou správou však je, že aj keď nie sú fitness centrá otvorené alebo dostupné, môžete pomocou jednoduchých tipov dať svoju postavu do poriadku.

Inšpirujte sa našimi radami a uvidíte, že to nie je nič náročné.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vyberte si vhodné oblečenie

To, ako dobre dokážeme pracovať a vykonávať jednotlivé úlohy závisí od podmienok, ktorými disponujeme. Podobne to bude preto aj pri formovaní vašej postavy. Pre stratu nadbytočných kíl nemusíte svoj domov vybavovať drahými zariadeniami. Dôležité je mať vždy pohodlné oblečenie. 

V kvalitných fitness legínach bude vykonávanie pohybových aktivít rôznej záťaže oveľa príjemnejšie a jednoduchšie bez ohľadu na to, v akom prostredí cvičíte. Tak na to myslite. 

Spojte príjemné s užitočným

Ak vám formovanie vašej postavy znemožňuje prítomnosť detí, ktoré ešte nemôžu ísť do školy alebo škôlky, pokúste sa ich prítomnosť využiť vo svoj prospech. Aj keď to znie trochu sebecky, nemusí to byť vôbec zlý nápad. Stačí si nájsť zaujímavú spoločnú aktivitu, pri ktorej je dôležitý pohyb. 

Existuje veľmi veľa hier, ktoré zahŕňajú pohyb tela. Aerobik, balančné cvičenie na fit lopte alebo joga môžu byť s deťmi užitočné aj zábavné. Skúsiť to môžete aj s gymnastikou, ktorá je skvelým spôsobom, ako spáliť kalórie. Navyše je to veľká zábava. Ani tu ale nezabudnite na pohodlné Nebbia tričko. 

Zmeňte svoje prostredie a návyky

Nie je žiadnym tajomstvom, že sedavá nehybná práca neprináša žiadne výhody. Ak máte takúto prácu, odporúčame vám kancelársku stoličku odložiť nabok a nahradiť ju fit loptou. Fit lopta  dokonale spevní všetky vaše svaly, najmä svaly nôh. Taktiež si okamžite zlepšíte držanie tela.

K čo najlepším výsledkom sa dostanete aj vďaka zdravej strave, na ktorej prípravu nepotrebujete len čas a chuť, ale aj multifunkčné hrnce. Tak na to všetko myslite a určite sa nadbytočných kíl rýchlo zbavíte. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here