Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Určite veľmi dobre poznáte ten pocit, keď vyzimení otvárate dvere do kaviarne, ktorú ste si vybrali. Možno vás oslovil názov, možno jej príjemné či nezvyčajné prostredie, alebo ste jednoducho zostali verní svojej intuícii. A tak opatrne otvárate dvere a hneď ucítite známu vôňu čerstvo pomletej kávy a spolu s buchnutím dverí a vravou ostatných ľudí sa začne ozývať zvuk mlynčeka a parnej trysky. Nájdete si stôl a o malú chvíľočku si už k ústam prikladáte šálku s lahodnou kávou. Krásna predstava, však?

A keďže predstavy a sny sa vedia stať skutočnosťou, 5 žilinských kaviarní spojilo sily, aby vám ukázali, že káva nemusí byť všade rovnaká a oplatí sa objavovať nové miesta a chute. Od 1. do 5. októbra 2018 sa kaviarne Verticcio, Street Café, Miho Café, Habesh Coffee a Café republika budú snažiť o vytvorenie novej kaviarenskej komunity. Cieľom prvého ročníka Žilinského týždňa kávy je lokálnou spoluprácou rôznych prevádzok ukázať zákazníkom nové kaviarne, spoznať nové druhy káv a tiež príjemné miesta, ktoré kaviarne ponúkajú.

Počas týchto piatich dní získajú zákazníci v každej spomenutej kaviarni za nákup kávy pečiatku a po zozbieraní všetkých 5 pečiatok sa môžu zapojiť do losovania o 5 zaujímavých cien. je len na vás, do ktorej kaviarne zavítate skôr.

Komentáre