Spoločnosť BRABUS sa rozhodla predstaviť svoj najnovší výtvor na tohtoročnej Monaco Yacht Show. Toto je nový Brabus 700 Widestar.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako nám už aj jeho meno naznačuje, pozeráme sa na benzínové monštrum s výkonom takmer 700 konských síl. Pod kapotou tohto auta sa nachádza klasický 4.0 litrový motor V8, ktorý spoločnosť Brabus vylepšila oproti sériovému AMG presne o 114 koní, čo teda dáva Brabusu 700 Widerstar výkon presne 690 koní. Podobný upgrade spoločnosť ponúka aj pre modely E a S63. Výsledok? Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,3 sekundy a maximálna rýchlosť je už tradične obmedzená na 250 km/h.

„Widestar“ znamená širší. Optický rozširovací packet pridáva vozidlu celkovo až 10 cm na šírku, čo vytvára aj priestor pre širšie 23“ kolesá. Pokiaľ by vám ešte ani toto nestačilo, celá auto je vyzbrojené novými upravenými nárazníkmi a difurózmi z každej strany, čo celé auto okoreňuje patričnou dávkou rešpektu.

Brabus zatiaľ ešte nezverejnil oficiálnu cenu svojho šperku, no predchádzajúce Géčko v takejto „700“ úprave sa približovalo cenou na hranicu €300,000.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here