Všetci veľmi dobre vieme, aká je dnes hygiena nášho prostredia dôležitá. Baktérie a vírusy sú čoraz nebezpečnejšie a náš organizmus proti nim slabší a menej odolný. Aby ste sa napriek tomu cítili vo svojom dome príjemne, sviežo a zdravo, je nutné myslieť na jeho pravidelnú údržbu.

Našťastie vám s ňou dnes môžu pomôcť rôzne multifunkčné domáce spotrebiče, o ktorých výhodách si v našom článku všetko dôležité pre váš lepší prehľad a výber povieme.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Kvalitná Miele práčka

Napriek obmedzeným zdrojom energií a vody, je hygiena odevov, ktoré nosíme, veľmi dôležitá. Na druhú stranu. Na rozdiel od negatívnych dopadov zvyšovania cien všetkých komodít, sa môžeme utešiť tým, že s náročnou údržbou veľkého množstva bielizne nám môžu pomôcť moderné domáce spotrebiče.

Reč je aj o multifunkčnej Miele práčke, ktorá sa vďaka svojim rôznym funkciám dokáže postarať o dokonale čistú a sviežu bielizeň.

Vďaka dávkovaniu s uzáverom sa prací prostriedok a aviváž automaticky dávkujú pre citlivú bielizeň a pridávajú sa v správnom čase. Miele práčky sú mimoriadne energeticky úsporné. Trieda energetickej účinnosti B sľubuje energeticky úsporný proces prania s veľmi dobrými výsledkami. Oceníte aj jednoduché ovládanie, ktoré je vďaka senzorovým tlačidlám príjemné a intuitívne.

Zdroj obrázka: Maxx-Studio/Shutterstock.com

Dokonca je možné najnovšie modely ovládať pomocou mobilnej aplikácie a hlasu, čo je mimoriadne efektívne, ak pre vás čas zohráva dôležitú rolu. Rovnako oceníte tichý chod zariadenia a kontrolovanú spotrebu vody pri jednotlivých pracích cykloch, vďaka čomu nebude váš nový bojler Tatramat dôvodom navýšenia rodinného rozpočtu.

Moderné Miele vysávače

Niektoré životné podmienky alebo situácie si vyžadujú individuálny prístup. Miele sa preto svojím zákazníkom snaží vyjsť  v oblasti čistoty a hygieny maximálne v ústrety. Z tohto dôvodu Miele ponúka širokú škálu modelov vysávačov a rôzne možnosti ich vybavenia.

V zozname výhod moderných Miele vysávačov stojí za zmienku napríklad ich minimálna hladina hluku. Určite oceníte inovatívny deväťvrstvový zberač prachu HyClean. Pri rýchlom upratovaní vám padne vhod vysoká manévrovateľnosť vďaka dynamickým hnacím kolesám.

Základom úspechu dobrého vysávača je aj kvalitný a aktívny HEPA filter. Mimoriadne priaznivá pri upratovaní bude pre vás určite aj nízka hmotnosť vysávačov značky Miele. Veď posúďte sami, nové modely sú o 700 g ľahšie ako predchádzajúce.

Vývojári nových vysávačov Miele si jednoducho dali záležať na komforte používania prístroja.  Zariadenia vybavili osvetlením, ktoré uľahčuje čistenie tmavých kútov, automatickou reguláciou výkonu (nie pre všetky modely) a predĺženým káblom. Riadiaci systém vypne motor, keď sa jednotka dočasne zastaví, a reštartuje ho, keď sa obnoví čistenie. Špeciálny nárazník chráni povrch kufríka pred kolíziami s nábytkom.

Ak teda hľadáte pomocníkov na údržbu domácnosti a hygienu bielizne, neváhajte investovať do ich výberu čas aj peniaze.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here