Ak hovoríme o žalúziách, treba okamžite poznamenať, že sú horizontálne a vertikálne, interiérové a vonkajšie. Ale modely tienenia sa môžu výrazne líšiť aj ako v materiáli, z ktorého sú vyrobené, tak aj v dizajne a vlastnom mechanizme.

Exkluzívna a praktická vec v dome

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Trendové vonkajšie žalúzie na okná vyrobené z univerzálnych a odolných materiálov sa v poslednej dobe tešia rastúcej popularite. S ich pomocou je možné priniesť osobitnú pohodu a atmosféru do dizajnu domu. Väčšina dizajnérov je ochotná ich použiť aj vo svojej práci a odporúča ich ako exkluzívnu a praktickú vec aj v bežnom rodinnom dome. Je to však exkluzívny model, ktorým si môžete vyzdobiť svoje bývanie aj bez toho, aby ste mali titul umelca.

zdroj: draperinc.com

Vonkajšie rolety majú mnoho výhod

A ak sa rozhodnete vybrať si niektoré z nich pre svoj dom aj vy, mali by ste poznať ich výhody.

  • Krásny a nádherný vzhľad. Luxusné a zaujímavé modely roliet pomôžu ozdobiť dom, dodávajú mu eleganciu a jedinečnosť.
  • Dobrá ochrana pred slnečným lúčom. Vzhľadom na ich prítomnosť aj v najhorúcejších dňoch, bude teplota v miestnosti oveľa nižšia ako teplota v uliciach.
  • Vynikajúce protihlukové vlastnosti, ktoré oceníte pri spaní na pevnej posteli z masívu. Zvuk z ulice takmer nevstúpi do miestnosti.
  • Úspora pri vykurovaní. Vonkajšie žalúzie umožňujú udržiavať teplo v miestnosti počas jesenného a zimného obdobia, ako aj možnosť vychutnať si chlad v horúcich dňoch.
  • Ľahká a pohodlná starostlivosť, bez potreby ďalšej údržby.
  • Rozmanitosť modelov v rôznych cenových kategóriách. Každý kupujúci si bude môcť vybrať možnosť, ktorá umožní jeho finančnú pozíciu.
  • Spoľahlivá ochrana okien z rôznych poveternostných podmienok. Silný vietor alebo krupobitie nebude mať na okná negatívny vplyv.
zdroj: viemviac.sk

Vonkajšie žalúzie sú vynikajúci prostriedok, ktorý môžete mať doma behom niekoľkých dní. Jemnejšie detaily zasa dosiahnete s pomocou screenových roliet, ale tieto vonkajšie modely vám poskytnú dokonalý komfort vo viacerých smeroch. Takže je na čase, aby ste ich kúpu začali zvažovať.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here