Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ak hovoríme o žalúziách, treba okamžite poznamenať, že sú horizontálne a vertikálne, interiérové a vonkajšie. Ale modely tienenia sa môžu výrazne líšiť aj ako v materiáli, z ktorého sú vyrobené, tak aj v dizajne a vlastnom mechanizme.

Exkluzívna a praktická vec v dome

Trendové vonkajšie žalúzie na okná vyrobené z univerzálnych a odolných materiálov sa v poslednej dobe tešia rastúcej popularite. S ich pomocou je možné priniesť osobitnú pohodu a atmosféru do dizajnu domu. Väčšina dizajnérov je ochotná ich použiť aj vo svojej práci a odporúča ich ako exkluzívnu a praktickú vec aj v bežnom rodinnom dome. Je to však exkluzívny model, ktorým si môžete vyzdobiť svoje bývanie aj bez toho, aby ste mali titul umelca.

zdroj: draperinc.com

Vonkajšie rolety majú mnoho výhod

A ak sa rozhodnete vybrať si niektoré z nich pre svoj dom aj vy, mali by ste poznať ich výhody.

  • Krásny a nádherný vzhľad. Luxusné a zaujímavé modely roliet pomôžu ozdobiť dom, dodávajú mu eleganciu a jedinečnosť.
  • Dobrá ochrana pred slnečným lúčom. Vzhľadom na ich prítomnosť aj v najhorúcejších dňoch, bude teplota v miestnosti oveľa nižšia ako teplota v uliciach.
  • Vynikajúce protihlukové vlastnosti, ktoré oceníte pri spaní na pevnej posteli z masívu. Zvuk z ulice takmer nevstúpi do miestnosti.
  • Úspora pri vykurovaní. Vonkajšie žalúzie umožňujú udržiavať teplo v miestnosti počas jesenného a zimného obdobia, ako aj možnosť vychutnať si chlad v horúcich dňoch.
  • Ľahká a pohodlná starostlivosť, bez potreby ďalšej údržby.
  • Rozmanitosť modelov v rôznych cenových kategóriách. Každý kupujúci si bude môcť vybrať možnosť, ktorá umožní jeho finančnú pozíciu.
  • Spoľahlivá ochrana okien z rôznych poveternostných podmienok. Silný vietor alebo krupobitie nebude mať na okná negatívny vplyv.
zdroj: viemviac.sk

Vonkajšie žalúzie sú vynikajúci prostriedok, ktorý môžete mať doma behom niekoľkých dní. Jemnejšie detaily zasa dosiahnete s pomocou screenových roliet, ale tieto vonkajšie modely vám poskytnú dokonalý komfort vo viacerých smeroch. Takže je na čase, aby ste ich kúpu začali zvažovať.

Komentáre