Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Polícia hľadá zlodejov, ktorí ukradli sexuálne hračky v hodnote jedného milióna libier z nákladného automobilu zaparkovaného na odpočívadle.  

Nákladné auto cestovalo z Felixstowe v Suffolku, aby prepravilo náklad spoločnosti Rocks Off Ltd so sídlom v symbolicky pomenovanom “Dom uspokojenia” v Kettering v Northants. Polícia dnes vydala nariadenie na vystopovanie ukradnutého tovaru patriaceho „poprednému výrobcovi a dizajnérovi hračiek v Spojenom kráľovstve.“

Spoločnosť Rocks Off Ltd sa môže pochváliť tým, že je európskym dodávateľom číslo jedna pre výrobky vlastnej značky a značkových výrobkov. Vyrábajú sexuálne hračky, vibrátory a milostné vajíčka / lopty.

SWNS

„Naše výrobky sú vyrobené z materiálov bezpečných pre telo, spĺňajú najvyššiu úroveň prispôsobenia sa a pokiaľ nie je uvedené inak, sú 100% vodeodolné. Každý produkt je dodávaný s jedinečným registračným číslom, ktoré dáva dodávateľom aj zákazníkom úplnú záruku spokojnosti s produktami.“

Polícia žiada svedkov, ktorí majú nejaké informácie o tomto incidente, aby sa čo najskôr ozvali a spojili sily.

Situácia, na to nadväzujúca, pobavila niekoľko stoviek ľudí. Niekto totiž stratil tašku plnú sexuálnych pomôcok. Či sa mu taška len roztrhla, alebo bol dôvod iný, doteraz nie je známe. Vieme len to, že dotyčný nechal tašku s pomôckami ležiacimi na ceste len tak a utiekol preč. 

Facebook/Richard Lees

Chlapík, ktorý to neskôr zverejnil na facebooku, označil aj miesto, kde tašku s vecami našiel. A keďže bola taška nájdená priamo za bankou, od komentujúcich sa objavilo zopár vtipných komentárov, ktoré narážajú na to, že tam na zemi musí v pomôckach ležať asi kopa peňazí. No nie dosť nato, aby mali hodnotu 1 000 000 libier.

Komentáre