Mladá žena Chastity Patterson z Arkansasu na svojho otca nemohla zabudnúť a aj po jeho smrti mu posielala správy na jeho staré telefónne číslo. Na štvrté výročie otcovej smrti sa však stalo niečo nečakané. Z čísla jej prišla odpoveď. Dojímavý príbeh tejto ženy sa stal doslova virálnym a dojíma ľudí po celom svete.

Správa, ktorú poslala žena na telefón svojho otca znela takto. Ahoj ocko, to som ja! Zajtra bude opäť náročný deň. Budú to už štyri roky, odkedy som ťa stratila a chýbaš mi každý deň. Za ten čas sa toho stalo veľa, ale som si istá, že to vieš, pretože ti o tom hovorím stále. Porazila som rakovinu, odvtedy som nebola chorá a starám sa o seba lepšie, presne tak, ako som ti sľúbila, keď si ešte žil. Skončila som školu s vyznamenaním a znovu študujem.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zamilovala som sa a mala som zlomené srdce (zabil by si ho). Zodvihla som hlavu a stala sa zo mňa silnejšia žena. Stratila som svojich priateľov a padla som na dno, ale potom som stretla niekoho, kto ma zachránil. Zatiaľ nemám deti, ale som na ne pripravená. Mama zo mňa stále šalie, ale aspoň ju udržiavam v strehu. Mrzí ma, že som tu pre teba nebola, keď si ma najviac potreboval, ale raz ti to určite vynahradím.

Mám strach zo svadby, pretože budem musieť kráčať tou uličkou v kostole a nebudeš tam so mnou. Nepovieš mi, že všetko bude v poriadku. Mám sa úžasne, bol by si pyšný na to, akou ženou som sa stala. Nie, stále som ukecaná a tvrdohlavo sa držím svojich názorov. A nie, stále som nepribrala, priberám len do hlavy. Chcem ti len povedať, že ťa ľúbim a chýbaš mi.“

Žena správu odoslala, no nečakala, že by dostala aj odpoveď. Opak sa stal pravdou, napísal jej totiž neznámy muž, ktorý používal číslo jej zosnulého otca. 

Ahoj, zlatko. Nie som tvoj otec, ale dostával som všetky tvoje správy za posledné štyri roky. Teším sa na tvoje ranné aj nočné esemesky. Moje meno je Brad a stratil som svoju dcéru kvôli autohavárii v auguste 2014. Tvoje správy ma držali pri živote. Keď si mi napísala, vedel som, že je to správa od Boha.

Mrzí ma, že si stratila niekoho, kto ti bol taký blízky. Počúval som ťa roky, sledoval som, ako rastieš, čo prežívaš. Už dávno som ti chcel odpísať, ale nechcel som ti zlomiť srdce. Si výnimočná žena a ja by som chcel, aby sa moja dcéra stala ženou ako si ty.

Ďakujem za každodenné správy, pripomenula si mi, že Boh existuje a že za smrť môjho malého dievčatka som nemohol. Boh mi dal teba, môj najmilší anjel, a ja som vedel, že tento deň raz príde. Všetko bude v poriadku, určite to zvládneš a budeš žiariť svetlom, ktoré ti dal Boh. Mrzí ma, že si si tým všetkým musela prejsť. Neviem, či ti to nejako pomôže, ale ja som na teba pyšný.

P.S. Myslím si, že tvoj otec by bol rád, keby vedel, že si si kúpila ďalšieho psa namiesto toho, aby si mala deti. Drž sa a teším sa na ďalšie správy.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here