Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Už niekoľký rok po sebe si ľudia v Kalifornii vyznávali lásku naozaj netradičným spôsobom, na ktorý my zvyknutí nie sme. Na rozdiel od Slovákov, ktorí, v prípade, že chceli svojej láske darovať  na Valentína kvet, kúpili kyticu kvetov, ruže prípadne črepníkový kvet, Kalifornia stavila na marihuanu. Ak ste si teda mysleli, že bonboniéra a kytica rezaných kvetov je asi valentínska klasika v každom štáte, musíme vás vyviesť z omylu. 

Túto šialenosť na kalifornskom trhu predáva a distribuuje spoločnosť Lowell Herb. Ide o jednoduché kytice vytvorené z marihuany, eukalyptu a lúčnych kvetov. Spoločnosť garantuje, že ich marihuana bola pestovaná s láskou, s použitím organických hnojív a bez pesticídov. Predaj tejto netradičnej valentínskej kytičky bol spustený cez e-shop, no len v obmedzenom počte 500 kusov. Mnohí si ju však dovoliť nemohli aj z iného dôvodu – jej cena bola vo výške 400 dolárov.

Tu sa však vynára otázka, či je tento darček k dispozícii pre každého. Odpoveď znie: NIE. Na to, aby ste si ju mohli objednať, potrebujete v prvom rade 400 dolárov. No a potom musíte doložiť oprávnenie na uchovávanie marihuany lekárskej, inak by vaša objednávka nebola akceptovaná a vy by ste boli nútení svojej láske vymyslieť iný darček.

Komentáre