Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Tak toto tu ešte nebolo! Určite ste už na internete videli produkty influencerov a e-shopov, ktoré sa vysmievajú z politikov a aktuálnej politickej scény na Slovensku. Obľúbený slovenský eshop Kompot.sk na Valentína predstavil produkt, ktorý síce nikto nečakal, no zaručene každého pobavil. Na trhu sa totiž objavila handra na dlážku s podobizňou predsedu vlády Slovenskej republiky, Petra Pellegriniho. Produkt dostal názov „Luxusná handra PELLE“ a váš môže byť už za 19,90€. 

Zdroj: kompot.sk

„Viete ako to je, z času na čas musíte žiť skutočný život a venovať sa činnostiam, ktoré máte radi menej, ako plavbu na jachte, lietanie v ultralighte alebo hrátky s traktorom. Niekedy skrátka musíte zavesiť záclonu, zmontovať skrinku, alebo utrieť prach. Presne na to slúži naša horúca novinka – handra PELLE. Je vhodná na zametanie vecí pod koberec, prekrývanie špiny, rozmazávanie exkrementov, poslúži aj ako prachovka a pre náročnejších zákazníkov ju po namočení vieme odporučiť aj ako sychravý vecheť. Neváhajte do 30 minút, handra PELLE je tu už len na obmedzený čas,“ znie popis produktu na stránke merchanta.

Zdroj: kompot.sk

Za týmto kreatívnym unisex výmyslom stojí značka Moral&Banal. Ako sme sa dočítali na webe predajcu, túto luxusnú handru s politickým nádychom tvorí 50% bavlny, 20% viskózy, 30% zmes recyklovaných vlákien a 0% charakteru (túto zložku neskôr zmenili na 0% sebadôstojnosti). Nevoliči istej slovenskej politickej strany boli týmto výrobkom doslova nadšení. A ako sa handra Pelle páči vám?

Komentáre